Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Trendyol Süper Lig - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/09/2023 | 20:00 | Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı | Yılport Samsunspor | 1 - 2 | Gaziantep FK | ||
30/09/2023 | 13:30 | Sivas Yeni 4 Eylül Stadı | Ems Yapı Sivasspor | 0 - 0 | Atakaş Hatayspor | ||
30/09/2023 | 16:00 | Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı | İstanbulspor | 1 - 2 | Bitexen Antalyaspor | ||
30/09/2023 | 16:00 | Papara Park | Trabzonspor | 2 - 1 | Siltaş Yapı Pendikspor | ||
30/09/2023 | 19:00 | Rams Park | Galatasaray | 2 - 1 | MKE Ankaragücü | ||
01/10/2023 | 13:30 | Atatürk Olimpiyat Stadı | Vavacars Fatih Karagümrük | 2 - 3 | Kasımpaşa | ||
01/10/2023 | 16:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 5 - 0 | Çaykur Rizespor | ||
01/10/2023 | 19:00 | Yeni Adana Stadyumu | Yukatel Adana Demirspor | 4 - 0 | Corendon Alanyaspor | ||
01/10/2023 | 19:00 | Konya Büyükşehir Belediye Stadı | Tümosan Konyaspor | 0 - 2 | Beşiktaş | ||
02/10/2023 | 20:00 | RHG Enertürk Enerji Stadı | Mondihome Kayserispor | 0 - 0 | Rams Başakşehir FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fenerbahçe | 7 | 7 | 0 | 0 | 18 | 3 | 15 | 21 | ||
2. | Galatasaray | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 | 4 | 10 | 19 | ||
3. | Yukatel Adana Demirspor | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 | 9 | 9 | 14 | ||
4. | Beşiktaş | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 9 | 1 | 13 | ||
5. | Trabzonspor | 7 | 4 | 0 | 3 | 15 | 10 | 5 | 12 | ||
6. | Kasımpaşa | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 14 | -1 | 12 | ||
7. | Atakaş Hatayspor | 7 | 2 | 5 | 0 | 11 | 6 | 5 | 11 | ||
8. | Çaykur Rizespor | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 11 | -3 | 11 | ||
9. | Bitexen Antalyaspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 9 | ||
10. | Tümosan Konyaspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 7 | 0 | 9 | ||
11. | Mondihome Kayserispor * | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 | ||
12. | Ems Yapı Sivasspor | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 9 | -2 | 7 | ||
13. | Corendon Alanyaspor | 7 | 1 | 4 | 2 | 6 | 9 | -3 | 7 | ||
14. | MKE Ankaragücü | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 6 | ||
15. | Vavacars Fatih Karagümrük | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 6 | ||
16. | Gaziantep FK | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 13 | -7 | 6 | ||
17. | Yılport Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | 14 | -7 | 4 | ||
18. | Siltaş Yapı Pendikspor | 7 | 0 | 4 | 3 | 6 | 14 | -8 | 4 | ||
19. | Rams Başakşehir FK | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 4 | ||
20. | İstanbulspor * | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 11 | -7 | -1 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |