Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Akçadağspor | 0 - 3* | Malatya İdman Yurdu | |||||
Fırat Üniversitesi | 3 - 0* | Adıyamanspor | |||||
04/12/2022 | 13:00 | Tunceli Atatürk Stadı | Dersimspor | 3 - 1 | Elazığ Aksaray Gençlikspor | ||
04/12/2022 | 13:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 0 - 2 | 12 Bingölspor | ||
04/12/2022 | 13:00 | Arapgir İlçe Stadı | Arapgirspor | 0 - 2 | Viranşehir Belediyespor | ||
04/12/2022 | 13:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta 02 Spor | 0 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
04/12/2022 | 13:00 | Siverek Firkan Tüysüz Stadı | Siverek Belediyespor | 0 - 2 | Kahramanmaraş İstiklalspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kahramanmaraş İstiklalspor | 10 | 10 | 0 | 0 | 24 | 1 | 23 | 30 | ||
2. | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 10 | 8 | 0 | 2 | 21 | 12 | 9 | 24 | ||
3. | Dersimspor | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 6 | 12 | 23 | ||
4. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 10 | 7 | 1 | 2 | 11 | 3 | 8 | 22 | ||
5. | Siverek Belediyespor | 10 | 6 | 1 | 3 | 10 | 6 | 4 | 19 | ||
6. | Arapgirspor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 9 | 2 | 16 | ||
7. | 12 Bingölspor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 10 | 1 | 16 | ||
8. | Viranşehir Belediyespor | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 7 | 6 | 14 | ||
9. | Fırat Üniversitesi | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 12 | 1 | 10 | ||
10. | Malatya İdman Yurdu | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 13 | -2 | 10 | ||
11. | Kahta 02 Spor | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 | ||
12. | Elbistanspor | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 13 | -8 | 7 | ||
13. | Adıyamanspor * [ligden ihraç] | 11 | 1 | 1 | 9 | 3 | 26 | -23 | 1 | ||
14. | Akçadağspor * [ligden ihraç] | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 32 | -32 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |