Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Malatya İdman Yurdu | 3 - 0* | Adıyamanspor | |||||
Dersimspor | 3 - 0* | Akçadağspor | |||||
29/10/2022 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 0 | Arapgirspor | ||
29/10/2022 | 14:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta 02 Spor | 0 - 1 | Elbistanspor | ||
30/10/2022 | 13:00 | Elazığ Gençlik Merkezi Sahası | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 2 - 1 | Viranşehir Belediyespor | ||
30/10/2022 | 13:00 | Siverek Firkan Tüysüz Stadı | Siverek Belediyespor | 1 - 0 | Fırat Üniversitesi | ||
30/10/2022 | 13:00 | K.Maraş Merkez Saha | Kahramanmaraş İstiklalspor | 3 - 0 | 12 Bingölspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kahramanmaraş İstiklalspor | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 15 | ||
2. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 5 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 12 | ||
3. | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 12 | ||
4. | Dersimspor | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 2 | 7 | 11 | ||
5. | Siverek Belediyespor | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | 10 | ||
6. | Fırat Üniversitesi | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 4 | 3 | 7 | ||
7. | Arapgirspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 7 | ||
8. | Elbistanspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 6 | ||
9. | 12 Bingölspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 6 | ||
10. | Viranşehir Belediyespor | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 4 | ||
11. | Kahta 02 Spor | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 4 | ||
12. | Malatya İdman Yurdu | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 8 | -3 | 3 | ||
13. | Adıyamanspor * [ligden ihraç] | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 11 | -8 | 1 | ||
14. | Akçadağspor * [ligden ihraç] | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 17 | -17 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |