Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
30/10/2022 | 14:00 | Bahçe İlçe Stadı | Bahçespor | 1 - 3 | Kilis Belediyespor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Muharrem Gülergin Stadı | Bitexen Adana 1954 FK | 2 - 1 | Gaziantepgücü | ||
30/10/2022 | 14:00 | Anamur İlçe Stadı | Anamur Belediyespor | 2 - 2 | 5 Temmuz İskenderunspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Hadırlı Faik Algan Stadı | Hadırlıgücü | 3 - 1 | Ceyhanspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Samandağ İlçe Sahası | Samandağ Gençlerbirliği | 0 - 0 | Homurlu 1951 Spor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Araban İlçe Stadı | Araban Belediyespor | 1 - 0 | Silifke Belediyespor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Defne Atatürk Stadı | Antakya Belediyespor FK | 0 - 1 | Adana Vefa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bitexen Adana 1954 FK | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 13 | ||
2. | Araban Belediyespor | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 1 | 6 | 11 | ||
3. | Adana Vefa | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 10 | ||
4. | Silifke Belediyespor | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 10 | ||
5. | Samandağ Gençlerbirliği | 5 | 2 | 3 | 0 | 5 | 3 | 2 | 9 | ||
6. | Anamur Belediyespor | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | 3 | 5 | 7 | ||
7. | 5 Temmuz İskenderunspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 7 | 6 | 1 | 7 | ||
8. | Kilis Belediyespor | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6 | ||
9. | Homurlu 1951 Spor | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 6 | ||
10. | Hadırlıgücü | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 5 | ||
11. | Antakya Belediyespor FK | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
12. | Gaziantepgücü | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
13. | Bahçespor | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 0 | ||
14. | Ceyhanspor * | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 12 | -10 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |