Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/11/2022 | 13:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 4 - 1 | Serdivanspor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 1 - 1 | Bahçelievlerspor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 3 - 0 | Modafen | ||
13/11/2022 | 14:00 | Arifiye Kalaycı Suni Saha | Arifiye Kalaycıspor | 3 - 0 | Bayburt 1918 FK | ||
13/11/2022 | 14:00 | Hacıkışla Sahası | Hendek Dereköyspor | 2 - 3 | Tekirdağspor | ||
13/11/2022 | 14:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Küçükçekmece Sinopspor | 5 - 1 | Kazımpaşa Birlikspor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Vefa | 1 - 1 | Bilecik 1969 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 7 | 7 | 0 | 0 | 18 | 3 | 15 | 21 | ||
2. | Arifiye Kalaycıspor | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | 4 | 7 | 16 | ||
3. | Çorluspor 1947 | 7 | 5 | 0 | 2 | 12 | 5 | 7 | 15 | ||
4. | Vefa | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 6 | 6 | 14 | ||
5. | Bilecik 1969 Spor | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | 9 | 4 | 11 | ||
6. | Tekirdağspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 9 | 2 | 11 | ||
7. | Hendekspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 11 | ||
8. | Bahçelievlerspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 8 | ||
9. | Serdivanspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 12 | -6 | 8 | ||
10. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 7 | -3 | 6 | ||
11. | Kazımpaşa Birlikspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 12 | -7 | 5 | ||
12. | Hendek Dereköyspor * | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 | 11 | -1 | 3 | ||
13. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 1 | ||
14. | Modafen | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 | 17 | -15 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |