Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Kavaklıspor | 0 - 3* | Gölcükspor | |||||
22/03/2023 | 14:00 | Beylerbeyi 75.Yıl Stadı | Beylerbeyi 1911 FK | 2 - 1 | Haliçspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Saraçhane 1 Nolu Saha | Uzunköprüspor | 0 - 6 | Bursa Doğugücü FK | ||
22/03/2023 | 14:00 | Görükle Sahası | Görükle İpekspor | 3 - 1 | Bayrampaşa Teknikspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Silivri Müjdat Gürsu Stadı | Silivrispor | 5 - 0 | Kocaeli Harb-İş | ||
22/03/2023 | 14:00 | Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı | Yuvacıkspor | 2 - 1 | Babaeskispor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Veysel Karani Sahası | Bursa Zaferspor | 1 - 0 | Sancaktepe FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Silivrispor | 20 | 15 | 3 | 2 | 45 | 12 | 33 | 48 | ||
2. | Görükle İpekspor | 20 | 13 | 5 | 2 | 30 | 9 | 21 | 44 | ||
3. | Gölcükspor | 20 | 13 | 3 | 4 | 40 | 18 | 22 | 42 | ||
4. | Yuvacıkspor | 20 | 11 | 7 | 2 | 34 | 11 | 23 | 40 | ||
5. | Bursa Doğugücü FK | 20 | 12 | 2 | 6 | 43 | 15 | 28 | 38 | ||
6. | Beylerbeyi 1911 FK | 20 | 10 | 5 | 5 | 36 | 20 | 16 | 35 | ||
7. | Bursa Zaferspor | 20 | 10 | 4 | 6 | 29 | 12 | 17 | 34 | ||
8. | Bayrampaşa Teknikspor | 20 | 8 | 4 | 8 | 31 | 23 | 8 | 28 | ||
9. | Haliçspor | 20 | 7 | 6 | 7 | 13 | 17 | -4 | 27 | ||
10. | Babaeskispor | 20 | 4 | 4 | 12 | 26 | 38 | -12 | 16 | ||
11. | Kocaeli Harb-İş | 20 | 4 | 4 | 12 | 24 | 40 | -16 | 16 | ||
12. | Uzunköprüspor | 20 | 2 | 0 | 18 | 12 | 64 | -52 | 6 | ||
13. | Sancaktepe FK * [ligden ihraç] | 20 | 6 | 3 | 11 | 20 | 44 | -24 | -4 | ||
14. | Kavaklıspor * [ligden ihraç] | 20 | 0 | 0 | 20 | 0 | 60 | -60 | -6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |