Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
06/11/2022 | 14:00 | Ceyhan İlçe Stadı | Ceyhanspor | 1 - 3 | Anamur Belediyespor | ||
06/11/2022 | 14:00 | İskenderun Karayılan Sahası | 5 Temmuz İskenderunspor | 0 - 1 | Bitexen Adana 1954 FK | ||
06/11/2022 | 14:00 | Aktoprak Sahası | Gaziantepgücü | 2 - 0 | Kilis Belediyespor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Adana Vefa Tesisleri | Adana Vefa | 0 - 0 | Araban Belediyespor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Silifke Belediyespor | 2 - 0 | Samandağ Gençlerbirliği | ||
06/11/2022 | 14:00 | Koray Aydın Stadı | Homurlu 1951 Spor | 1 - 0 | Hadırlıgücü | ||
06/11/2022 | 14:00 | Defne Atatürk Stadı | Antakya Belediyespor FK | 3 - 1 | Bahçespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bitexen Adana 1954 FK | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 16 | ||
2. | Silifke Belediyespor | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 13 | ||
3. | Araban Belediyespor | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 1 | 6 | 12 | ||
4. | Adana Vefa | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 11 | ||
5. | Anamur Belediyespor | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 4 | 7 | 10 | ||
6. | Samandağ Gençlerbirliği | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 9 | ||
7. | Homurlu 1951 Spor | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 9 | ||
8. | Antakya Belediyespor FK | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | 2 | 7 | ||
9. | 5 Temmuz İskenderunspor | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 7 | 0 | 7 | ||
10. | Gaziantepgücü | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 | ||
11. | Kilis Belediyespor | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 6 | ||
12. | Hadırlıgücü | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 5 | ||
13. | Bahçespor | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 | -15 | 0 | ||
14. | Ceyhanspor * | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |