Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/10/2022 | 15:00 | Çeşme 16 Eylül Stadı | Çeşme Belediyespor | 1 - 0 | Ortaköyspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Budaklar Gençlikspor | 1 - 3 | Alaçatıspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Aliağa Atatürk Stadı | Aliağa Futbol AŞ | 0 - 0 | Bağcılarspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Muradiye Sahası | Yunus Emre Belediyespor | 0 - 0 | Manisa Sanayi Yıldızspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | İsmail Doğan Erdinç Sahası | Salihli Belediyespor | 0 - 3 | Saruhanlı Belediyespor FK | ||
09/10/2022 | 15:00 | Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı | Kartalspor | 3 - 1 | Özçamdibispor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 0 - 0 | Gazi Mahallesi |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gazi Mahallesi | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | ||
2. | Çeşme Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
3. | Manisa Sanayi Yıldızspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
4. | Aliağa Futbol AŞ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
5. | Bağcılarspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
6. | Saruhanlı Belediyespor FK * | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3 | ||
7. | Alaçatıspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | ||
8. | Kartalspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 | ||
9. | Yunus Emre Belediyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | ||
10. | Özçamdibispor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
11. | Sultangazispor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
12. | Budaklar Gençlikspor * | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | ||
13. | Ortaköyspor * | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | -3 | ||
14. | Salihli Belediyespor * [ligden ihraç] | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | -6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |