Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Hendek Dereköyspor | 3 - 0* | Bayburt 1918 FK | |||||
19/03/2023 | 14:00 | Arifiye Kalaycı Suni Saha | Arifiye Kalaycıspor | 1 - 0 | Modafen | ||
19/03/2023 | 14:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 2 - 1 | Bahçelievlerspor | ||
19/03/2023 | 14:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Vefa | 2 - 2 | Kazımpaşa Birlikspor | ||
19/03/2023 | 14:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 5 - 0 | Tekirdağspor | ||
19/03/2023 | 14:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 5 - 0 | Bilecik 1969 Spor | ||
19/03/2023 | 15:00 | Küçükçekmece Metin Oktay Stadı | Küçükçekmece Sinopspor | 3 - 1 | Serdivanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 19 | 14 | 2 | 3 | 39 | 13 | 26 | 44 | ||
2. | Çorluspor 1947 | 19 | 13 | 4 | 2 | 37 | 8 | 29 | 43 | ||
3. | Arifiye Kalaycıspor | 19 | 13 | 2 | 4 | 30 | 14 | 16 | 41 | ||
4. | Hendekspor | 19 | 11 | 3 | 5 | 28 | 18 | 10 | 36 | ||
5. | Tekirdağspor | 19 | 11 | 2 | 6 | 31 | 25 | 6 | 35 | ||
6. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 19 | 11 | 1 | 7 | 23 | 16 | 7 | 34 | ||
7. | Bahçelievlerspor | 19 | 8 | 5 | 6 | 29 | 20 | 9 | 29 | ||
8. | Vefa | 19 | 7 | 6 | 6 | 33 | 24 | 9 | 27 | ||
9. | Bilecik 1969 Spor | 19 | 6 | 3 | 10 | 27 | 40 | -13 | 21 | ||
10. | Hendek Dereköyspor * | 19 | 7 | 2 | 10 | 22 | 21 | 1 | 20 | ||
11. | Serdivanspor | 19 | 5 | 2 | 12 | 14 | 31 | -17 | 17 | ||
12. | Kazımpaşa Birlikspor | 19 | 2 | 5 | 12 | 14 | 34 | -20 | 11 | ||
13. | Modafen | 19 | 1 | 5 | 13 | 8 | 37 | -29 | 8 | ||
14. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 19 | 2 | 2 | 15 | 16 | 50 | -34 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |