Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Kavaklıspor | 0 - 3* | Bayrampaşa Teknikspor | |||||
12/03/2023 | 14:00 | Gölcük İlçe Stadı | Gölcükspor | 4 - 0 | Haliçspor | ||
12/03/2023 | 14:00 | Saraçhane 1 Nolu Saha | Uzunköprüspor | 0 - 7 | Kocaeli Harb-İş | ||
12/03/2023 | 14:00 | Görükle Sahası | Görükle İpekspor | 2 - 1 | Babaeskispor | ||
12/03/2023 | 14:00 | Silivri Müjdat Gürsu Stadı | Silivrispor | 5 - 2 | Sancaktepe FK | ||
12/03/2023 | 14:00 | Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı | Yuvacıkspor | 0 - 0 | Bursa Zaferspor | ||
12/03/2023 | 16:00 | Beylerbeyi 75.Yıl Stadı | Beylerbeyi 1911 FK | 0 - 0 | Bursa Doğugücü FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Silivrispor | 18 | 13 | 3 | 2 | 39 | 12 | 27 | 42 | ||
2. | Görükle İpekspor | 18 | 12 | 4 | 2 | 26 | 7 | 19 | 40 | ||
3. | Yuvacıkspor | 18 | 10 | 6 | 2 | 32 | 10 | 22 | 36 | ||
4. | Gölcükspor | 18 | 11 | 3 | 4 | 35 | 17 | 18 | 36 | ||
5. | Bursa Doğugücü FK | 18 | 10 | 2 | 6 | 34 | 15 | 19 | 32 | ||
6. | Beylerbeyi 1911 FK | 18 | 9 | 5 | 4 | 33 | 17 | 16 | 32 | ||
7. | Bursa Zaferspor | 18 | 8 | 4 | 6 | 27 | 12 | 15 | 28 | ||
8. | Haliçspor | 18 | 7 | 6 | 5 | 12 | 14 | -2 | 27 | ||
9. | Bayrampaşa Teknikspor | 18 | 7 | 4 | 7 | 22 | 20 | 2 | 25 | ||
10. | Babaeskispor | 18 | 4 | 4 | 10 | 25 | 35 | -10 | 16 | ||
11. | Kocaeli Harb-İş | 18 | 4 | 3 | 11 | 23 | 34 | -11 | 15 | ||
12. | Uzunköprüspor | 18 | 2 | 0 | 16 | 12 | 50 | -38 | 6 | ||
13. | Sancaktepe FK * [ligden ihraç] | 18 | 6 | 2 | 10 | 20 | 43 | -23 | -5 | ||
14. | Kavaklıspor * [ligden ihraç] | 18 | 0 | 0 | 18 | 0 | 54 | -54 | -6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |