Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Akhisar Demirspor | 0 - 3* | Nilüfer Belediye FK | |||||
05/04/2023 | 13:00 | Veysel Karani Sahası | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 1 - 0 | Değirmenderespor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Kullar Stadı | Kullar 1975 Spor | 2 - 3 | Cankurtaranspor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı | Kavacıkspor | 2 - 6 | Altınova Belediyespor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebze Tayfunspor | 0 - 8 | Nişantaşıspor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Feriköy Stadı | Feriköy | 0 - 3 | Gebzespor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Yalova Atatürk Stadı | Yalovaspor | 5 - 3 | Osmaniye İstiklalspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 24 | 18 | 5 | 1 | 52 | 10 | 42 | 59 | ||
2. | Gebzespor | 24 | 18 | 4 | 2 | 49 | 12 | 37 | 58 | ||
3. | Altınova Belediyespor | 24 | 17 | 3 | 4 | 42 | 15 | 27 | 54 | ||
4. | Feriköy | 24 | 14 | 4 | 6 | 43 | 31 | 12 | 46 | ||
5. | Nişantaşıspor | 24 | 12 | 5 | 7 | 46 | 23 | 23 | 41 | ||
6. | Cankurtaranspor | 24 | 12 | 4 | 8 | 42 | 29 | 13 | 40 | ||
7. | Nilüfer Belediye FK | 24 | 11 | 6 | 7 | 42 | 24 | 18 | 39 | ||
8. | Kullar 1975 Spor | 24 | 10 | 6 | 8 | 40 | 34 | 6 | 36 | ||
9. | Değirmenderespor | 24 | 10 | 3 | 11 | 29 | 25 | 4 | 33 | ||
10. | Osmaniye İstiklalspor | 24 | 7 | 7 | 10 | 36 | 38 | -2 | 28 | ||
11. | Kavacıkspor | 24 | 5 | 3 | 16 | 33 | 54 | -21 | 18 | ||
12. | Yalovaspor | 24 | 5 | 1 | 18 | 26 | 63 | -37 | 16 | ||
13. | Gebze Tayfunspor | 24 | 3 | 1 | 20 | 20 | 70 | -50 | 10 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 24 | 0 | 0 | 24 | 7 | 79 | -72 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |