Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/10/2022 | 15:00 | Değirmendere Sahası S | Değirmenderespor | 0 - 1 | Altınova Belediyespor | ||
15/10/2022 | 15:00 | Veysel Karani Sahası | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 2 - 1 | Nilüfer Belediye FK | ||
16/10/2022 | 15:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Cankurtaranspor | 0 - 0 | Gebzespor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha | Osmaniye İstiklalspor | 3 - 1 | Nişantaşıspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Yalova Atatürk Stadı | Yalovaspor | 0 - 3 | Kullar 1975 Spor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Feriköy Stadı | Feriköy | 1 - 0 | Akhisar Demirspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebze Tayfunspor | 0 - 2 | Kavacıkspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gebzespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 7 | ||
2. | Feriköy | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 7 | ||
3. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 7 | ||
4. | Kullar 1975 Spor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 7 | ||
5. | Cankurtaranspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 7 | ||
6. | Altınova Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | ||
7. | Kavacıkspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 6 | ||
8. | Nilüfer Belediye FK | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
9. | Osmaniye İstiklalspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
10. | Gebze Tayfunspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 3 | ||
11. | Nişantaşıspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 3 | ||
12. | Değirmenderespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | 0 | ||
13. | Yalovaspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 0 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | -10 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |