Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/01/2024 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 0 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
20/01/2024 | 14:00 | Bolluca Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 0 - 1 | Somaspor | ||
21/01/2024 | 14:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 0 - 1 | İnegölspor | ||
21/01/2024 | 14:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 1 - 0 | Denizlispor | ||
21/01/2024 | 14:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 0 - 0 | Düzce Cam Düzcespor | ||
21/01/2024 | 14:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 1 - 2 | Menemen FK | ||
21/01/2024 | 14:00 | Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
21/01/2024 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 3 - 1 | Sarıyer | ||
21/01/2024 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 3 | 68 Aksaray Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | GMG Kastamonuspor | 20 | 13 | 4 | 3 | 36 | 18 | 18 | 43 | ||
2. | Alagöz Holding Iğdır FK | 20 | 12 | 6 | 2 | 29 | 12 | 17 | 42 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 20 | 11 | 7 | 2 | 30 | 15 | 15 | 40 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 20 | 10 | 6 | 4 | 31 | 16 | 15 | 36 | ||
5. | Menemen FK | 20 | 10 | 5 | 5 | 31 | 25 | 6 | 35 | ||
6. | Isparta 32 Spor | 20 | 11 | 0 | 9 | 25 | 25 | 0 | 33 | ||
7. | İskenderunspor AŞ | 19 | 10 | 2 | 7 | 35 | 26 | 9 | 32 | ||
8. | Somaspor | 20 | 9 | 5 | 6 | 25 | 21 | 4 | 32 | ||
9. | İnegölspor | 20 | 9 | 4 | 7 | 31 | 26 | 5 | 31 | ||
10. | 68 Aksaray Belediyespor | 20 | 7 | 5 | 8 | 18 | 17 | 1 | 26 | ||
11. | Karaman FK | 20 | 6 | 7 | 7 | 21 | 23 | -2 | 25 | ||
12. | Düzce Cam Düzcespor | 20 | 6 | 7 | 7 | 29 | 35 | -6 | 25 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 20 | 7 | 3 | 10 | 11 | 19 | -8 | 24 | ||
14. | Fethiyespor | 19 | 5 | 7 | 7 | 24 | 26 | -2 | 22 | ||
15. | Sarıyer | 20 | 5 | 5 | 10 | 26 | 33 | -7 | 20 | ||
16. | Denizlispor | 20 | 5 | 4 | 11 | 20 | 29 | -9 | 19 | ||
17. | Belediye Derincespor | 20 | 4 | 6 | 10 | 14 | 22 | -8 | 18 | ||
18. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 20 | 2 | 7 | 11 | 17 | 27 | -10 | 13 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 20 | 1 | 2 | 17 | 8 | 46 | -38 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |