Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/04/2024 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 1 | İskenderunspor AŞ | ||
03/04/2024 | 15:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 0 - 1 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
03/04/2024 | 15:00 | Denizli Atatürk Stadı S | Denizlispor | 0 - 0 | Sarıyer | ||
03/04/2024 | 15:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 1 - 1 | Belediye Derincespor | ||
03/04/2024 | 15:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | 2 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
03/04/2024 | 15:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | 5 - 2 | Düzce Cam Düzcespor | ||
03/04/2024 | 15:00 | Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı | Anagold 24 Erzincanspor | 5 - 0 | Karaman FK | ||
03/04/2024 | 15:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 0 - 1 | Isparta 32 Spor | ||
03/04/2024 | 15:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 5 - 1 | Uşakspor A.Ş. |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Amed Sportif Faaliyetler | 31 | 21 | 8 | 2 | 66 | 22 | 44 | 71 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 31 | 21 | 7 | 3 | 55 | 23 | 32 | 70 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 32 | 18 | 7 | 7 | 53 | 29 | 24 | 61 | ||
4. | Alagöz Holding Iğdır FK | 31 | 17 | 10 | 4 | 47 | 23 | 24 | 61 | ||
5. | Menemen FK | 31 | 17 | 6 | 8 | 56 | 39 | 17 | 57 | ||
6. | Isparta 32 Spor | 31 | 17 | 1 | 13 | 37 | 36 | 1 | 52 | ||
7. | İskenderunspor AŞ | 31 | 15 | 5 | 11 | 54 | 43 | 11 | 50 | ||
8. | İnegölspor | 31 | 13 | 7 | 11 | 42 | 39 | 3 | 46 | ||
9. | Somaspor | 31 | 12 | 8 | 11 | 36 | 36 | 0 | 44 | ||
10. | Karaman FK | 31 | 11 | 8 | 12 | 38 | 45 | -7 | 41 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 32 | 10 | 9 | 13 | 26 | 26 | 0 | 39 | ||
12. | Fethiyespor | 31 | 9 | 11 | 11 | 39 | 42 | -3 | 38 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 32 | 10 | 4 | 18 | 21 | 36 | -15 | 34 | ||
14. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 31 | 8 | 9 | 14 | 38 | 43 | -5 | 33 | ||
15. | Belediye Derincespor | 31 | 8 | 8 | 15 | 32 | 33 | -1 | 32 | ||
16. | Sarıyer | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 47 | -11 | 31 | ||
17. | Düzce Cam Düzcespor | 32 | 7 | 9 | 16 | 36 | 59 | -23 | 30 | ||
18. | Denizlispor | 31 | 7 | 7 | 17 | 30 | 46 | -16 | 28 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 31 | 1 | 2 | 28 | 12 | 87 | -75 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |