Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/10/2019 | 14:00 | Elazığ Gençlik Merkezi Sahası | Çimentaş Elazığspor | 2 - 3 | Kardemir Karabükspor | ||
09/10/2019 | 14:00 | Bayburt Genç Osman Stadı | Bayburt Özel İdarespor | 0 - 0 | Bodrumspor | ||
09/10/2019 | 14:00 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 2 | Uşakspor A.Ş. | ||
09/10/2019 | 14:30 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Belediyespor | 2 - 2 | Teksüt Bandırmaspor | ||
09/10/2019 | 14:30 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 1 - 2 | Ankara Demirspor | ||
09/10/2019 | 14:30 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 1 - 0 | Kahramanmaraşspor | ||
09/10/2019 | 15:00 | Tuzla İlçe Stadı | Tuzlaspor | 2 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
09/10/2019 | 15:00 | Pendik İlçe Stadı | Eyüpspor | 0 - 0 | Ergene Velimeşespor | ||
09/10/2019 | 19:00 | Sakarya Yeni Atatürk Stadı S | Sakaryaspor | 1 - 0 | Sivas Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Vefa Group Vanspor FK | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 16 | ||
2. | Tuzlaspor | 7 | 5 | 1 | 1 | 12 | 2 | 10 | 16 | ||
3. | Teksüt Bandırmaspor | 7 | 3 | 4 | 0 | 13 | 9 | 4 | 13 | ||
4. | Ankara Demirspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 13 | ||
5. | GMG Kastamonuspor | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | 6 | 8 | 12 | ||
6. | Sivas Belediyespor | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 7 | 6 | 12 | ||
7. | Kırşehir Belediyespor | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | 7 | 2 | 11 | ||
8. | Kahramanmaraşspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 10 | ||
9. | Bayburt Özel İdarespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 10 | ||
10. | Etimesgut Belediyespor | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 8 | ||
11. | Eyüpspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 8 | ||
12. | Ergene Velimeşespor | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 12 | -3 | 8 | ||
13. | Uşakspor A.Ş. * | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 7 | ||
14. | Bodrumspor | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 14 | -8 | 6 | ||
15. | Sakaryaspor * | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 4 | ||
16. | Niğde Anadolu FK | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | 14 | -9 | 1 | ||
17. | Kardemir Karabükspor * | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 | 19 | -15 | 0 | ||
18. | Çimentaş Elazığspor * [ligden ihraç] | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | -9 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |