Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 1.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/09/2019 | 15:30 | Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı | Erzinspor | 1 - 1 | Bucaspor 1928 | ||
07/09/2019 | 15:30 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 0 - 0 | Karaköprü Belediyespor | ||
07/09/2019 | 15:30 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 0 | Tokatspor | ||
07/09/2019 | 16:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 1 - 2 | Serik Belediyespor | ||
07/09/2019 | 16:00 | OSTİM Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 0 - 0 | Düzce Cam Düzcespor | ||
07/09/2019 | 16:30 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 0 - 0 | Silivrispor | ||
07/09/2019 | 16:30 | Manisa 19 Mayıs Stadı | Manisaspor | 0 - 0 | 52 Orduspor FK | ||
07/09/2019 | 16:30 | Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı | Çatalcaspor | 1 - 1 | Sultanbeyli Belediyespor | ||
07/09/2019 | 16:30 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 3 - 5 | Artvin Hopaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Serik Belediyespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 | ||
2. | Artvin Hopaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | ||
3. | Bucaspor 1928 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | ||
4. | Çatalcaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
5. | Erzinspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
6. | Karaköprü Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
7. | Düzce Cam Düzcespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
8. | Sultanbeyli Belediyespor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
9. | 52 Orduspor FK | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
10. | Yomraspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
12. | Şile Yıldızspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
13. | Tokatspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
14. | Silivrispor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | ||
15. | Güneş Holding Çankaya FK | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
16. | Anagold 24 Erzincanspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | ||
17. | Kızılcabölükspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 0 | ||
18. | Manisaspor * | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |