Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
04/12/2020 | 19:30 | Tüpraş Stadı | Beşiktaş | 3 - 0 | Kasımpaşa | ||
05/12/2020 | 13:30 | Eryaman Stadyumu | Gençlerbirliği | 2 - 1 | Corendon Alanyaspor | ||
05/12/2020 | 13:30 | Gürsel Aksel Stadı | Göztepe | 1 - 1 | Mondihome Kayserispor | ||
05/12/2020 | 16:00 | Yeni Malatya Stadyumu | Yeni Malatyaspor | 1 - 1 | Rams Başakşehir FK | ||
05/12/2020 | 16:00 | Konya Büyükşehir Belediye Stadı | Tümosan Konyaspor | 2 - 0 | Erzurumspor FK | ||
05/12/2020 | 19:00 | Rams Park | Galatasaray | 3 - 0 | Atakaş Hatayspor | ||
06/12/2020 | 13:30 | Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı | Vavacars Fatih Karagümrük | 2 - 1 | Çaykur Rizespor | ||
06/12/2020 | 16:00 | Corendon Airlines Antalya Stadı | Bitexen Antalyaspor | 1 - 0 | MKE Ankaragücü | ||
06/12/2020 | 19:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 0 - 2 | Fenerbahçe | ||
07/12/2020 | 19:30 | Papara Park | Trabzonspor | 1 - 1 | Ems Yapı Sivasspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Corendon Alanyaspor | 11 | 7 | 2 | 2 | 20 | 6 | 14 | 23 | ||
2. | Galatasaray | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 | 7 | 12 | 23 | ||
3. | Fenerbahçe | 11 | 7 | 2 | 2 | 22 | 13 | 9 | 23 | ||
4. | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 19 | ||
5. | Göztepe | 11 | 4 | 6 | 1 | 17 | 10 | 7 | 18 | ||
6. | Vavacars Fatih Karagümrük | 11 | 4 | 5 | 2 | 19 | 12 | 7 | 17 | ||
7. | Tümosan Konyaspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 7 | 5 | 15 | ||
8. | Gaziantep FK | 10 | 3 | 6 | 1 | 15 | 13 | 2 | 15 | ||
9. | Rams Başakşehir FK | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 | 16 | 1 | 15 | ||
10. | Kasımpaşa | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 | 13 | 0 | 15 | ||
11. | Atakaş Hatayspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 | 14 | -4 | 15 | ||
12. | Yeni Malatyaspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 13 | -2 | 13 | ||
13. | Trabzonspor | 11 | 3 | 4 | 4 | 13 | 16 | -3 | 13 | ||
14. | Bitexen Antalyaspor | 11 | 3 | 4 | 4 | 12 | 16 | -4 | 13 | ||
15. | Çaykur Rizespor | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 16 | -3 | 12 | ||
16. | Ems Yapı Sivasspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 12 | -3 | 10 | ||
17. | Mondihome Kayserispor | 10 | 2 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 9 | ||
18. | Erzurumspor FK | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 20 | -9 | 9 | ||
19. | Gençlerbirliği | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 17 | -9 | 8 | ||
20. | Denizlispor | 10 | 1 | 3 | 6 | 8 | 18 | -10 | 6 | ||
21. | MKE Ankaragücü | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 16 | -7 | 5 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |