Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/01/2021 | 16:00 | Eryaman Stadyumu | Gençlerbirliği | 1 - 2 | Trabzonspor | ||
23/01/2021 | 19:00 | Başakşehir Fatih Terim Stadı | Rams Başakşehir FK | 1 - 1 | Çaykur Rizespor | ||
24/01/2021 | 13:30 | Konya Büyükşehir Belediye Stadı | Tümosan Konyaspor | 0 - 0 | Bitexen Antalyaspor | ||
24/01/2021 | 16:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 1 - 2 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
24/01/2021 | 16:00 | Yeni Malatya Stadyumu | Yeni Malatyaspor | 0 - 1 | Galatasaray | ||
24/01/2021 | 19:00 | Kalyon Stadyumu | Gaziantep FK | 1 - 1 | Atakaş Hatayspor | ||
24/01/2021 | 19:00 | Tüpraş Stadı | Beşiktaş | 2 - 1 | Göztepe | ||
25/01/2021 | 16:00 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 2 - 0 | Ems Yapı Sivasspor | ||
25/01/2021 | 19:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 3 - 0 | Mondihome Kayserispor | ||
25/01/2021 | 19:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 4 - 3 | MKE Ankaragücü |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Beşiktaş | 20 | 14 | 2 | 4 | 47 | 23 | 24 | 44 | ||
2. | Fenerbahçe | 20 | 13 | 3 | 4 | 42 | 23 | 19 | 42 | ||
3. | Galatasaray | 20 | 12 | 3 | 5 | 41 | 17 | 24 | 39 | ||
4. | Gaziantep FK | 20 | 9 | 8 | 3 | 34 | 24 | 10 | 35 | ||
5. | Corendon Alanyaspor | 20 | 10 | 4 | 6 | 34 | 20 | 14 | 34 | ||
6. | Trabzonspor | 20 | 9 | 6 | 5 | 25 | 23 | 2 | 33 | ||
7. | Atakaş Hatayspor | 20 | 9 | 5 | 6 | 29 | 25 | 4 | 32 | ||
8. | Vavacars Fatih Karagümrük | 20 | 8 | 6 | 6 | 33 | 29 | 4 | 30 | ||
9. | Yeni Malatyaspor | 20 | 7 | 6 | 7 | 27 | 26 | 1 | 27 | ||
10. | Bitexen Antalyaspor | 20 | 6 | 8 | 6 | 20 | 26 | -6 | 26 | ||
11. | Göztepe | 20 | 6 | 7 | 7 | 29 | 24 | 5 | 25 | ||
12. | Kasımpaşa | 20 | 7 | 4 | 9 | 23 | 30 | -7 | 25 | ||
13. | Çaykur Rizespor | 20 | 6 | 7 | 7 | 27 | 35 | -8 | 25 | ||
14. | Ems Yapı Sivasspor | 20 | 5 | 9 | 6 | 21 | 25 | -4 | 24 | ||
15. | Rams Başakşehir FK | 20 | 6 | 6 | 8 | 26 | 32 | -6 | 24 | ||
16. | Tümosan Konyaspor | 20 | 6 | 5 | 9 | 27 | 27 | 0 | 23 | ||
17. | Mondihome Kayserispor | 20 | 5 | 4 | 11 | 14 | 26 | -12 | 19 | ||
18. | Gençlerbirliği | 20 | 5 | 4 | 11 | 20 | 40 | -20 | 19 | ||
19. | MKE Ankaragücü | 20 | 5 | 3 | 12 | 25 | 34 | -9 | 18 | ||
20. | Erzurumspor FK | 20 | 4 | 5 | 11 | 19 | 35 | -16 | 17 | ||
21. | Denizlispor | 20 | 3 | 5 | 12 | 19 | 38 | -19 | 14 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |