Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/02/2021 | 13:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 3 - 0 | Uşakspor A.Ş. | ||
03/02/2021 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 0 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
03/02/2021 | 13:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 0 - 0 | Gümüşhanespor | ||
03/02/2021 | 13:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 0 - 2 | Manisa FK | ||
03/02/2021 | 13:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
03/02/2021 | 13:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 2 - 0 | Sarıyer | ||
03/02/2021 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 3 - 2 | 1461 Trabzon FK | ||
03/02/2021 | 13:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 1 - 1 | Zonguldak Kömürspor | ||
03/02/2021 | 13:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 1 - 1 | Hacettepe |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 20 | 17 | 3 | 0 | 59 | 14 | 45 | 54 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 20 | 12 | 4 | 4 | 46 | 19 | 27 | 40 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 20 | 10 | 7 | 3 | 34 | 19 | 15 | 37 | ||
4. | Sarıyer | 20 | 9 | 8 | 3 | 26 | 13 | 13 | 35 | ||
5. | Kocaelispor | 20 | 10 | 5 | 5 | 25 | 18 | 7 | 35 | ||
6. | Uşakspor A.Ş. | 20 | 9 | 7 | 4 | 36 | 27 | 9 | 34 | ||
7. | Hes İlaç Afyonspor | 20 | 9 | 6 | 5 | 29 | 26 | 3 | 33 | ||
8. | Amed Sportif Faaliyetler | 20 | 9 | 5 | 6 | 30 | 27 | 3 | 32 | ||
9. | Ankara Demirspor | 20 | 8 | 7 | 5 | 32 | 22 | 10 | 31 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 19 | 7 | 5 | 7 | 38 | 26 | 12 | 26 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 19 | 6 | 8 | 5 | 24 | 26 | -2 | 26 | ||
12. | Sancaktepe FK | 20 | 6 | 4 | 10 | 26 | 38 | -12 | 22 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 20 | 5 | 6 | 9 | 21 | 30 | -9 | 21 | ||
14. | İnegölspor | 20 | 4 | 7 | 9 | 22 | 29 | -7 | 19 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 20 | 3 | 7 | 10 | 25 | 42 | -17 | 16 | ||
16. | Niğde Anadolu FK | 20 | 2 | 8 | 10 | 15 | 33 | -18 | 14 | ||
17. | Hacettepe | 20 | 3 | 4 | 13 | 15 | 33 | -18 | 13 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 20 | 3 | 4 | 13 | 20 | 45 | -25 | 10 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 20 | 2 | 5 | 13 | 17 | 53 | -36 | 8 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |