Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/03/2021 | 14:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 1 | Hes İlaç Afyonspor | ||
18/03/2021 | 14:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 3 | Manisa FK | ||
18/03/2021 | 14:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 3 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 3 | Kocaelispor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 0 - 0 | Sarıyer | ||
18/03/2021 | 14:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 4 - 1 | Gümüşhanespor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 1 - 2 | Ahlatcı Çorum FK | ||
18/03/2021 | 14:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 2 - 2 | İnegölspor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 2 - 0 | Hacettepe |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 28 | 23 | 5 | 0 | 74 | 18 | 56 | 74 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 27 | 16 | 7 | 4 | 60 | 23 | 37 | 55 | ||
3. | Kocaelispor | 27 | 15 | 7 | 5 | 41 | 22 | 19 | 52 | ||
4. | Sarıyer | 28 | 13 | 10 | 5 | 40 | 20 | 20 | 49 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 27 | 13 | 9 | 5 | 39 | 23 | 16 | 48 | ||
6. | Ankara Demirspor | 28 | 12 | 10 | 6 | 43 | 32 | 11 | 46 | ||
7. | Uşakspor A.Ş. | 27 | 12 | 8 | 7 | 42 | 33 | 9 | 44 | ||
8. | Amed Sportif Faaliyetler | 28 | 13 | 5 | 10 | 41 | 37 | 4 | 44 | ||
9. | Ahlatcı Çorum FK | 27 | 12 | 7 | 8 | 53 | 30 | 23 | 43 | ||
10. | Hes İlaç Afyonspor | 27 | 11 | 10 | 6 | 38 | 33 | 5 | 43 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 27 | 7 | 10 | 10 | 34 | 43 | -9 | 31 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 28 | 6 | 9 | 13 | 26 | 41 | -15 | 27 | ||
13. | Sancaktepe FK | 28 | 6 | 5 | 17 | 27 | 58 | -31 | 23 | ||
14. | İnegölspor | 27 | 4 | 10 | 13 | 27 | 42 | -15 | 22 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 28 | 4 | 10 | 14 | 33 | 58 | -25 | 22 | ||
16. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 27 | 6 | 6 | 15 | 29 | 62 | -33 | 21 | ||
17. | Hacettepe | 28 | 5 | 5 | 18 | 21 | 42 | -21 | 20 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 28 | 6 | 5 | 17 | 30 | 59 | -29 | 20 | ||
19. | Niğde Anadolu FK | 27 | 3 | 10 | 14 | 20 | 42 | -22 | 19 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |