Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/04/2021 | 15:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 1 - 2 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
07/04/2021 | 15:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 1 - 2 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
07/04/2021 | 15:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 2 - 1 | Hacettepe | ||
07/04/2021 | 15:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 1 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
07/04/2021 | 15:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 2 - 3 | 1461 Trabzon FK | ||
07/04/2021 | 15:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 4 - 2 | Kahramanmaraşspor | ||
07/04/2021 | 15:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 0 - 6 | Uşakspor A.Ş. | ||
07/04/2021 | 15:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 2 - 1 | Sancaktepe FK | ||
07/04/2021 | 15:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 0 - 0 | Ankara Demirspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 31 | 23 | 8 | 0 | 77 | 21 | 56 | 77 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 30 | 18 | 8 | 4 | 68 | 27 | 41 | 62 | ||
3. | Kocaelispor | 30 | 16 | 7 | 7 | 45 | 26 | 19 | 55 | ||
4. | Ankara Demirspor | 31 | 14 | 11 | 6 | 48 | 32 | 16 | 53 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 30 | 14 | 10 | 6 | 42 | 26 | 16 | 52 | ||
6. | Sarıyer | 31 | 14 | 10 | 7 | 43 | 31 | 12 | 52 | ||
7. | Amed Sportif Faaliyetler | 31 | 15 | 6 | 10 | 46 | 40 | 6 | 51 | ||
8. | Hes İlaç Afyonspor | 30 | 13 | 11 | 6 | 45 | 36 | 9 | 50 | ||
9. | Ahlatcı Çorum FK | 30 | 14 | 7 | 9 | 59 | 33 | 26 | 49 | ||
10. | Uşakspor A.Ş. | 30 | 13 | 8 | 9 | 48 | 36 | 12 | 47 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 30 | 7 | 10 | 13 | 36 | 52 | -16 | 31 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 30 | 7 | 9 | 14 | 27 | 42 | -15 | 30 | ||
13. | Gümüşhanespor * | 31 | 8 | 5 | 18 | 34 | 64 | -30 | 26 | ||
14. | İnegölspor | 30 | 5 | 10 | 15 | 32 | 47 | -15 | 25 | ||
15. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 30 | 7 | 7 | 16 | 35 | 65 | -30 | 25 | ||
16. | Ergene Velimeşespor | 30 | 4 | 12 | 14 | 35 | 60 | -25 | 24 | ||
17. | Hacettepe | 30 | 6 | 5 | 19 | 23 | 44 | -21 | 23 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 30 | 4 | 11 | 15 | 24 | 48 | -24 | 23 | ||
19. | Sancaktepe FK | 31 | 6 | 5 | 20 | 29 | 66 | -37 | 23 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |