Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/10/2020 | 14:30 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 4 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
14/10/2020 | 15:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 2 - 2 | Gümüşhanespor | ||
14/10/2020 | 15:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 0 - 4 | Manisa FK | ||
14/10/2020 | 15:30 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 1 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
14/10/2020 | 15:30 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 2 - 3 | Ahlatcı Çorum FK | ||
14/10/2020 | 15:30 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 0 - 1 | Sarıyer | ||
14/10/2020 | 17:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 1 - 0 | Hacettepe | ||
14/10/2020 | 17:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 2 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
14/10/2020 | 19:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 0 - 1 | Kocaelispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 3 | 19 | 15 | ||
2. | Sancaktepe FK | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 1 | 10 | 11 | ||
3. | Ankara Demirspor | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 10 | ||
4. | Uşakspor A.Ş. | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 10 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 10 | ||
6. | Sarıyer | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 2 | 4 | 9 | ||
7. | Kocaelispor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 7 | ||
8. | 1461 Trabzon FK | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 | ||
9. | Amed Sportif Faaliyetler | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 6 | ||
10. | Kahramanmaraşspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 5 | ||
11. | Zonguldak Kömürspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 5 | ||
12. | Hes İlaç Afyonspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 5 | ||
13. | Hacettepe | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5 | -2 | 4 | ||
14. | Ahlatcı Çorum FK | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
15. | Niğde Anadolu FK | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 4 | ||
16. | Gümüşhanespor * | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2 | ||
17. | Ergene Velimeşespor | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2 | ||
18. | İnegölspor | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 22 | -19 | -2 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |