Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
26/11/2022 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 0 - 4 | Ankara Demirspor | ||
26/11/2022 | 14:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 2 - 2 | Kocaelispor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 2 - 1 | Balıkesirspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 1 | Sarıyer | ||
27/11/2022 | 14:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 1 - 0 | Pazarspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Yeni Hatay Stadyumu | İskenderunspor AŞ | 1 - 1 | Serik Belediyespor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 1 - 1 | Bucaspor 1928 | ||
27/11/2022 | 14:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 3 - 0 | GMG Kastamonuspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Diyarbekirspor | 0 - 0 | Kırşehir Futbol SK | ||
27/11/2022 | 14:00 | Adıyaman Atatürk Stadı | Adıyaman FK | 1 - 0 | Uşakspor A.Ş. |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bucaspor 1928 | 16 | 10 | 5 | 1 | 28 | 9 | 19 | 35 | ||
2. | Kocaelispor | 16 | 10 | 5 | 1 | 32 | 17 | 15 | 35 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 16 | 10 | 4 | 2 | 24 | 12 | 12 | 34 | ||
4. | Karacabey Belediyespor | 16 | 8 | 6 | 2 | 23 | 13 | 10 | 30 | ||
5. | 1461 Trabzon FK | 16 | 8 | 5 | 3 | 18 | 10 | 8 | 29 | ||
6. | Ankara Demirspor | 16 | 7 | 6 | 3 | 23 | 9 | 14 | 27 | ||
7. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 16 | 6 | 7 | 3 | 18 | 13 | 5 | 25 | ||
8. | Vefa Group Vanspor FK | 16 | 6 | 6 | 4 | 19 | 17 | 2 | 24 | ||
9. | Zonguldak Kömürspor | 16 | 7 | 3 | 6 | 17 | 19 | -2 | 24 | ||
10. | Serik Belediyespor * | 16 | 6 | 6 | 4 | 21 | 20 | 1 | 21 | ||
11. | Fethiyespor | 16 | 5 | 3 | 8 | 19 | 26 | -7 | 18 | ||
12. | Etimesgut Belediyespor | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | 21 | -2 | 17 | ||
13. | Sarıyer | 16 | 3 | 8 | 5 | 18 | 23 | -5 | 17 | ||
14. | GMG Kastamonuspor | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | 22 | -7 | 17 | ||
15. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 17 | 3 | 6 | 8 | 14 | 25 | -11 | 15 | ||
16. | Kırşehir Futbol SK | 16 | 2 | 7 | 7 | 13 | 20 | -7 | 13 | ||
17. | Uşakspor A.Ş. | 16 | 3 | 4 | 9 | 10 | 22 | -12 | 13 | ||
18. | Balıkesirspor * | 16 | 4 | 3 | 9 | 12 | 21 | -9 | 12 | ||
19. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 17 | 1 | 6 | 10 | 13 | 28 | -15 | 9 | ||
20. | Pazarspor | 16 | 1 | 4 | 11 | 10 | 25 | -15 | 7 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |