Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/09/2022 | 16:00 | Yomra İlçe Stadı | 1461 Trabzon FK | 0 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
03/09/2022 | 17:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 2 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
04/09/2022 | 16:00 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 1 - 3 | İskenderunspor AŞ | ||
04/09/2022 | 16:30 | Serik İsmail Ogan Stadı | Serik Belediyespor | 1 - 1 | Ankara Demirspor | ||
04/09/2022 | 16:30 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Futbol SK | 0 - 1 | Kocaelispor | ||
04/09/2022 | 17:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 0 - 0 | Adıyaman FK | ||
04/09/2022 | 17:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 3 | Karacabey Belediyespor | ||
04/09/2022 | 20:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 1 - 0 | Vefa Group Vanspor FK | ||
04/09/2022 | 20:00 | Balıkesir Atatürk Stadı | Balıkesirspor | 4 - 2 | Diyarbekirspor | ||
04/09/2022 | 20:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 2 - 1 | Etimesgut Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 6 | ||
2. | Kocaelispor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
3. | Karacabey Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | ||
4. | Zonguldak Kömürspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 | ||
5. | Sarıyer | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
6. | Bucaspor 1928 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
7. | 1461 Trabzon FK | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
8. | Vefa Group Vanspor FK | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | ||
9. | Fethiyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 | ||
10. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3 | ||
11. | Ankara Demirspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
12. | Serik Belediyespor * | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | ||
14. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
15. | Kırşehir Futbol SK | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | ||
16. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | ||
17. | Balıkesirspor * | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | ||
18. | GMG Kastamonuspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 | ||
19. | Pazarspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 | ||
20. | Uşakspor A.Ş. | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |