Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/11/2022 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 2 - 1 | Akhisarspor | ||
19/11/2022 | 14:00 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 2 - 2 | Kepezspor FK | ||
19/11/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 4 - 1 | Osmaniyespor FK | ||
19/11/2022 | 14:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 3 - 1 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
19/11/2022 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 1 - 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
19/11/2022 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 0 - 0 | Efeler 09 Spor FK | ||
19/11/2022 | 14:00 | Niğde Ömer Halisdemir Üni Sahası | Niğde Anadolu FK | 0 - 3 | Malatya Arguvanspor | ||
19/11/2022 | 14:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 2 - 2 | Bursa Yıldırımspor | ||
19/11/2022 | 14:00 | Sapanca Atatürk Stadı S | Sapanca Gençlikspor | 1 - 0 | Muş 1984 Muşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 68 Aksaray Belediyespor | 12 | 8 | 3 | 1 | 17 | 10 | 7 | 27 | ||
2. | Güneş Holding Çankaya FK | 12 | 6 | 6 | 0 | 23 | 9 | 14 | 24 | ||
3. | Kepezspor FK | 12 | 5 | 5 | 2 | 15 | 9 | 6 | 20 | ||
4. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 | 13 | 7 | 19 | ||
5. | Bergama Belediyespor | 12 | 4 | 5 | 3 | 15 | 11 | 4 | 17 | ||
6. | Sapanca Gençlikspor | 12 | 4 | 5 | 3 | 14 | 11 | 3 | 17 | ||
7. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | 16 | 0 | 17 | ||
8. | Bursa Yıldırımspor | 12 | 4 | 5 | 3 | 10 | 10 | 0 | 17 | ||
9. | Efeler 09 Spor FK | 12 | 3 | 7 | 2 | 14 | 10 | 4 | 16 | ||
10. | Muş 1984 Muşspor | 12 | 4 | 3 | 5 | 10 | 12 | -2 | 15 | ||
11. | Akhisarspor | 12 | 2 | 7 | 3 | 9 | 11 | -2 | 13 | ||
12. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 13 | 2 | 7 | 4 | 12 | 18 | -6 | 13 | ||
13. | Artvin Hopaspor | 12 | 3 | 4 | 5 | 11 | 18 | -7 | 13 | ||
14. | Fatsa Belediyespor | 12 | 2 | 6 | 4 | 14 | 14 | 0 | 12 | ||
15. | Siirt İl Özel İdare | 12 | 1 | 9 | 2 | 6 | 7 | -1 | 12 | ||
16. | Büyükçekmece Tepecikspor | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | 19 | -6 | 12 | ||
17. | Merkür Jet Erbaaspor | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | 21 | -8 | 12 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 12 | 0 | 3 | 9 | 5 | 24 | -19 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |