Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
08/10/2022 | 15:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 1 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
08/10/2022 | 15:30 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 2 - 1 | Artvin Hopaspor | ||
08/10/2022 | 15:30 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 1 - 1 | Bursa Yıldırımspor | ||
09/10/2022 | 14:00 | Şile İlçe Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 3 - 4 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
09/10/2022 | 14:30 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 3 | Kepezspor FK | ||
09/10/2022 | 14:30 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 0 - 0 | Malatya Arguvanspor | ||
09/10/2022 | 14:30 | Erbaa İlçe Stadı | Merkür Jet Erbaaspor | 1 - 2 | Muş 1984 Muşspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Niğde Ömer Halisdemir Üni Sahası | Niğde Anadolu FK | 0 - 6 | Fatsa Belediyespor | ||
09/10/2022 | 15:30 | Sapanca Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 0 - 1 | Akhisarspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Muş 1984 Muşspor | 6 | 4 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 14 | ||
2. | Güneş Holding Çankaya FK | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 4 | 6 | 12 | ||
3. | Kepezspor FK | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 11 | ||
4. | Bursa Yıldırımspor | 6 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 | 3 | 10 | ||
5. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 8 | 2 | 9 | ||
6. | 68 Aksaray Belediyespor | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 | ||
7. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 9 | 1 | 8 | ||
8. | Fatsa Belediyespor | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 5 | 4 | 7 | ||
9. | Akhisarspor | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 7 | ||
10. | Bergama Belediyespor | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 5 | 0 | 7 | ||
11. | Merkür Jet Erbaaspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 | ||
12. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 7 | 1 | 4 | 2 | 3 | 6 | -3 | 7 | ||
13. | Sapanca Gençlikspor | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | -1 | 6 | ||
14. | Efeler 09 Spor FK | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 | 7 | -1 | 5 | ||
15. | Büyükçekmece Tepecikspor | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 5 | ||
16. | Siirt İl Özel İdare | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | -3 | 4 | ||
17. | Artvin Hopaspor | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 12 | -10 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |