Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/10/2022 | 14:00 | Spor Toto Akhisar Stadı | Akhisarspor | 0 - 0 | Bergama Belediyespor | ||
29/10/2022 | 14:00 | Tepecik Şenol Güneş Stadı | Büyükçekmece Tepecikspor | 1 - 5 | Güneş Holding Çankaya FK | ||
30/10/2022 | 14:00 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 1 - 0 | Osmaniyespor FK | ||
30/10/2022 | 14:00 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 1 - 0 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Erbaa İlçe Stadı | Merkür Jet Erbaaspor | 4 - 3 | Sapanca Gençlikspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Kepez Hasan Doğan Stadı | Kepezspor FK | 2 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
30/10/2022 | 14:00 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 1 - 0 | Fatsa Belediyespor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Muş Şehir Stadı | Muş 1984 Muşspor | 1 - 2 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Arguvanspor | 1 - 1 | Siirt İl Özel İdare |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Güneş Holding Çankaya FK | 9 | 5 | 4 | 0 | 17 | 5 | 12 | 19 | ||
2. | Kepezspor FK | 9 | 5 | 3 | 1 | 11 | 4 | 7 | 18 | ||
3. | 68 Aksaray Belediyespor | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 18 | ||
4. | Muş 1984 Muşspor | 9 | 4 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 15 | ||
5. | Efeler 09 Spor FK | 9 | 3 | 5 | 1 | 12 | 7 | 5 | 14 | ||
6. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 10 | 2 | 13 | ||
7. | Bursa Yıldırımspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 6 | 6 | 0 | 13 | ||
8. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 12 | ||
9. | Bergama Belediyespor | 9 | 2 | 5 | 2 | 7 | 7 | 0 | 11 | ||
10. | Merkür Jet Erbaaspor | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 15 | -4 | 11 | ||
11. | Sapanca Gençlikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 9 | 1 | 10 | ||
12. | Akhisarspor | 9 | 1 | 7 | 1 | 6 | 6 | 0 | 10 | ||
13. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 10 | 1 | 6 | 3 | 6 | 11 | -5 | 9 | ||
14. | Artvin Hopaspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 9 | ||
15. | Fatsa Belediyespor | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 | 9 | 1 | 8 | ||
16. | Siirt İl Özel İdare | 9 | 0 | 7 | 2 | 3 | 6 | -3 | 7 | ||
17. | Büyükçekmece Tepecikspor | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 6 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 9 | 0 | 3 | 6 | 3 | 17 | -14 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |