Altındağ Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Onbirateşspor, Yeni Altındağ Belediyespor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 2. Hafta 02/10/2016 15:00 Yeni Altındağ Belediyespor 3-0 MKE Kırıkkalespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 7. Hafta 06/10/2016 16:00 Onbirateşspor 3-3 Çamlıdere Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 3. Hafta 09/10/2016 14:30 Yenidoğan Nehirspor 8-0 İlklerspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 4. Hafta 16/10/2016 15:00 Yeni Altındağ Belediyespor 1-1 Talasgücü Belediyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 23/10/2016 09:30 Turizmspor 0-3 Ayvalıspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 5. Hafta 23/10/2016 11:30 Ortadoğuspor 0-0 Çubukspor 1959
Ankara 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 23/10/2016 13:15 Etlikspor 3-2 Seviyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:15 Güdülspor 0-3 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 30/10/2016 10:00 Köprülü Bahçelispor 0-2 Site Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 6. Hafta 30/10/2016 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 1-0 Yozgatspor 1959 FK
Ankara 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 30/10/2016 16:00 Çınarspor 1-0 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 13/11/2016 10:00 Çınarspor 2-1 Bahçelievlerspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 8. Hafta 13/11/2016 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 1-0 Nevşehirspor Gençlik
Ankara 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 13/11/2016 16:00 Mülkiyespor 4-0 Ankara Rizespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 25/11/2016 10:30 Ankara Rizespor 0-9 Tarımspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 25/11/2016 12:15 Onbirateşspor 3-2 Şentepespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 25/11/2016 14:00 Ankara Cebecispor 1-2 Mülkiyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 9. Hafta 25/11/2016 14:45 Beypazarı Belediyespor 3-3 Keçiören Sportif A.Ş.
Ankara 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 25/11/2016 14:45 Çamlıdere Belediyespor 0-1 Ankara Üniversitesi
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 25/11/2016 15:45 Güdülspor 5-0 Turizmspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 10. Hafta 27/11/2016 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 5-1 Kayseri Şekerspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 4-0 Yeşil Kırşehirspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 10. Hafta 18/12/2016 10:00 Demetevler Karadenizgücü 1-3 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 10. Hafta 18/12/2016 14:15 Onbirateşspor 11-2 Mamakspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 10. Hafta 18/12/2016 16:15 Kalecikspor 14-0 Önderspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 12. Hafta 07/01/2017 13:30 Onbirateşspor 4-1 Ankara Rizespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 12. Hafta 08/01/2017 17:30 Kutludüğünspor 1-0 Ayvalıspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 14. Hafta 15/01/2017 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 1-0 Kazan Belediyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 13. Hafta 15/01/2017 16:15 Çubuk Gençlikspor 0-3 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 22/01/2017 10:00 Çınarspor 1-6 Site Zaferspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 22/01/2017 16:15 Keçiören Sportif A.Ş. 1-0 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 15. Hafta 29/01/2017 11:00 Ankara Cebecispor 2-0 Çamlıdere Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 16. Hafta 29/01/2017 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 3-1 Zara Belediyespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 05/02/2017 10:00 Ankara Üniversitesi 0-2 Ankara Rizespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 17. Hafta 11/02/2017 16:00 Onbirateşspor 3-2 Ayaşspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 18. Hafta 12/02/2017 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 2-1 Sivas Demirspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 18. Hafta 19/02/2017 13:00 Tarımspor 7-2 Ankara Rizespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 18. Hafta 19/02/2017 16:45 Site Zaferspor 9-1 Bahçelievlerspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 20. Hafta 26/02/2017 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 1-1 Çubukspor F.A.Ş
Ankara 2.Amatör 6.Grup 1. Hafta 05/03/2017 14:00 DHMİ Spor 0-6 Ankara Esnafspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 1. Hafta 05/03/2017 16:00 Tunç Altındağspor 1-1 Elmadağ Bld Hasanoğlan
Ankara Süper Amatör 22. Hafta 10/03/2017 15:00 Ankara Yurtkurspor 1-1 Yeni Haymanaspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 22. Hafta 13/03/2017 14:00 Yeni Altındağ Belediyespor 1-1 68 Aksaray Belediyespor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 2. Hafta 19/03/2017 09:00 Piyangotepespor 1-3 Keçiören Yıldızspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 2. Hafta 19/03/2017 17:00 Ümitköyspor 2-2 Saygıspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 26/03/2017 10:00 Pınarspor 0-1 Kıbrısköyü Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Yeni Altındağ Belediyespor 4-0 Yıldızeli Birlikspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 01/04/2017 15:45 Anadolubeyi 2-1 Polatlı Gençlikgücü
Ankara 2.Amatör 5.Grup 5. Hafta 08/04/2017 13:00 Ankara Adaletspor 5-1 Şereflikoçhisar Belediyespor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 5. Hafta 08/04/2017 14:45 Ankara Kartalspor 2-1 Saygıspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 5. Hafta 09/04/2017 10:00 Balgatspor 4-2 Dikmenspor
Ankara 2.Amatör 6.Grup 5. Hafta 09/04/2017 13:45 Ankara Esnafspor 9-1 Karapürçekspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 5. Hafta 09/04/2017 17:15 Fatih Ulusspor 1-3 Anadolubeyi
Ankara 2.Amatör 2.Grup 5. Hafta 09/04/2017 19:00 Eğitimspor 9-1 Kıbrısköyü Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 7. Hafta 29/04/2017 14:00 Ankara Adaletspor 2-3 Saygıspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 02/05/2017 13:00 Pursaklar Belediyespor 1-3 Ankara Ormanspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 02/05/2017 16:30 Çubukspor F.A.Ş 1-0 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 8. Hafta 14/05/2017 09:30 Eğitimspor 3-1 Pınarspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 8. Hafta 14/05/2017 11:15 Çayyoluspor 5-1 Yakacık Gençerlerspor
Ankara 2.Amatör 6.Grup 8. Hafta 14/05/2017 13:00 Ankara Esnafspor 6-0 DHMİ Spor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 8. Hafta 14/05/2017 14:45 Fatih Ulusspor 0-6 Balgatspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 9. Hafta 20/05/2017 11:00 Alkulaspor 1-2 Çayyoluspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 9. Hafta 21/05/2017 10:00 Dikmenspor 3-6 Anadolubeyi
Ankara 2.Amatör 6.Grup 9. Hafta 21/05/2017 18:30 DHMİ Spor 0-9 Kavaklıderespor
Ankara 2.Amatör 6.Grup 10. Hafta 24/05/2017 13:00 Karapürçekspor 0-3 Türközüspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 10. Hafta 24/05/2017 15:00 Ankara Adaletspor 1-3 Kayaşspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 10. Hafta 24/05/2017 17:00 Esenboğaspor 3-0 Kamspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 11. Hafta 28/05/2017 10:30 MTA Spor 5-0 Saygıspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 11. Hafta 28/05/2017 12:15 Eserspor 1-1 Sinanlıspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 11. Hafta 28/05/2017 14:00 Keçiören Yıldızspor 1-2 Esenboğaspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 11. Hafta 28/05/2017 16:00 Ankara Kartalspor 4-5 Ümitköyspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 12. Hafta 04/06/2017 13:45 Saygıspor 3-6 Ankara Kartalspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 12. Hafta 04/06/2017 15:30 Tunç Altındağspor 9-0 Kamspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 13. Hafta 07/06/2017 14:00 Eserspor 9-1 Armada Başkentspor
Ankara 2.Amatör 6.Grup 13. Hafta 07/06/2017 15:45 DHMİ Spor 3-0 Türközüspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 13. Hafta 07/06/2017 17:30 Ankara Adaletspor 3-0 Ümitköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design