Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 700

Evsahibi takım(lar): Nişantaşıspor, Şişli Yeditepe Engelliler

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 08/10/2022 15:00 Mecidiyeköyspor 2-2 Merkezefendispor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Nişantaşıspor 1-0 Değirmenderespor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 15/10/2022 11:00 Şişli Yaylaspor 1-0 Çeliktepespor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 15/10/2022 13:00 Şişli Gençlikspor 4-3 Yenişehirspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 15/10/2022 15:00 Mahmut Şevket Paşaspor 0-6 Güngörenspor
İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 16/10/2022 15:00 Halil Rıfat Paşa 1-1 Kocasinanspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 22/10/2022 13:00 Ulutepespor 1-3 Florya Asspor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 22/10/2022 15:00 Mecidiyeköyspor 0-2 Galata
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 4. Hafta 23/10/2022 15:00 Nişantaşıspor 1-1 Gebzespor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 29/10/2022 11:00 Mahmut Şevket Paşaspor 0-1 Havataşspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 29/10/2022 13:00 Şişli Gençlikspor 1-2 Şirintepe
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 30/10/2022 15:00 Halil Rıfat Paşa 1-1 Esenler Tokatspor
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 06/11/2022 12:00 Şirintepe 4-0 Haydarspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 12/11/2022 14:30 Mahmut Şevket Paşaspor 2-4 Ramispor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 13/11/2022 11:00 Ulutepespor 2-1 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 20/11/2022 14:30 Şişli Gençlikspor 4-4 Bağcılar İstoçspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 7. Hafta 23/11/2022 14:00 Nişantaşıspor 1-0 Nilüfer Belediye FK
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Nişantaşıspor 5-2 Akhisar Demirspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 03/12/2022 13:00 Şişli Gençlikspor 2-2 Yücespor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 03/12/2022 15:00 Mahmut Şevket Paşaspor 1-4 Yeniyüzyıl Gençlikspor
Ampute Süper Lig 2. Hafta 04/12/2022 14:00 Şişli Yeditepe Engelliler 1-0 Melikgazi Belediye Engelliler
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 04/12/2022 14:30 Halil Rıfat Paşa 5-0 İstanbul Barışspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 11. Hafta 11/12/2022 14:00 Nişantaşıspor 1-0 Gebze Tayfunspor
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 14/12/2022 15:00 Mahmut Şevket Paşaspor 1-6 İ.T.Ü.
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 17/12/2022 14:30 Şişli Gençlikspor 5-6 Filizspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 18/12/2022 12:30 Halil Rıfat Paşa 3-0 Güneşlispor
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 18/12/2022 14:30 Gaziosmanpaşa 2-0 Ümraniye Yamanspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 13. Hafta 25/12/2022 14:00 Nişantaşıspor 8-0 Yalovaspor
Ampute Süper Lig 5. Hafta 25/12/2022 14:00 Şişli Yeditepe Engelliler 0-1 TSK Rehabilitasyon Merkezi
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 07/01/2023 14:30 Halil Rıfat Paşa 1-1 Ferahevlerspor
Ampute Süper Lig 7. Hafta 08/01/2023 14:00 Şişli Yeditepe Engelliler 1-0 Bağcılar Ampute Futbol
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 08/01/2023 15:00 Şişli Gençlikspor 5-1 Terazidere
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 11/01/2023 14:30 Şişli Gençlikspor 2-5 Haydarspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 12/01/2023 14:30 Halil Rıfat Paşa 3-2 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 21/01/2023 12:30 Halil Rıfat Paşa 3-3 Güzelhisarspor
İstanbul SAL 3.Grup 14. Hafta 21/01/2023 14:30 Zeytinburnuspor 0-1 Selimiyespor
Ampute Süper Lig 9. Hafta 22/01/2023 14:00 Şişli Yeditepe Engelliler 0-5 Şahinbey Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 22/01/2023 14:30 Şişli Gençlikspor 1-6 Neslişahspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design