23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Asarlık Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Asarlık Gençlerbirliği, Asarlık Gençlikspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:00 Koyundere Gençlikspor 0-1 Bornova Hitabspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 3. Hafta 15/10/2023 14:00 Koyundere Gençlikspor 0-6 Kemalpaşaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-0 Yunus Emre Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 6. Hafta 04/11/2023 15:00 Koyundere Gençlikspor 2-2 Kınık Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 3-1 İzmirspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 8. Hafta 11/11/2023 16:00 Koyundere Gençlikspor 0-0 Ulukent Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 12/11/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-2 Tire 2021 FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-3 Manisa 1965 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 12. Hafta 02/12/2023 14:00 Koyundere Gençlikspor 1-0 Halilbeyli 1979 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 2-3 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 12. Hafta 23/12/2023 14:00 Menemen Gençlikspor 0-1 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 2-1 Bayındırspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 3-0 Emirdağspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 20. Hafta 17/01/2024 14:30 Koyundere Gençlikspor 3-1 Özçamdibispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-3 Çeşme Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 21. Hafta 07/02/2024 15:00 Menemen Gençlikspor 4-1 Bahçelievlerspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 18. Hafta 11/02/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 4-3 Tavşanlı Tepecikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 20. Hafta 25/02/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 5-0 Bilecik 1969 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 2. Hafta 03/03/2024 14:00 Asarlık Gençlerbirliği 4-0 Menemen Maltepe Belediyespor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 3. Hafta 09/03/2024 16:00 Asarlık Gençlerbirliği 2-0 Harmandalı 35 Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 22. Hafta 10/03/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 0-4 Belediye Bolvadin Termalspor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 5. Hafta 24/03/2024 13:00 Asarlık Gençlerbirliği 0-2 Dikili Çandarlıgücü
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 25. Hafta 03/04/2024 15:00 Asarlık Gençlikspor 1-2 Yıldızspor 45 FK
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 6. Hafta 07/04/2024 13:00 Yahşelli Gençlikspor 3-1 Menemen Maltepe Belediyespor
İzmir Özmak AŞ 2A 2.Grup 4. Hafta 07/04/2024 15:00 Kuzey Esspor 1-5 Evka-5 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 7. Hafta 14/04/2024 15:00 Asarlık Gençlerbirliği 1-2 Yahşelli Gençlikspor
İzmir Özmak AŞ 2A 2.Grup 5. Hafta 20/04/2024 17:00 Kuzey Esspor 1-6 Çiğli Maltepe
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 8. Hafta 21/04/2024 11:00 Asarlık Gençlerbirliği 3-2 Dikili Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 27. Hafta 21/04/2024 15:00 Asarlık Gençlikspor 3-0 Alaçatıspor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 11. Hafta 11/05/2024 12:30 Menemen Maltepe Belediyespor 2-4 Dikili Çandarlıgücü
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 11. Hafta 11/05/2024 16:00 Yahşelli Gençlikspor 5-0 Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 11. Hafta 11/05/2024 18:00 Asarlık Gençlerbirliği 3-1 Türkellispor
İzmir Özmak AŞ 2A 2.Grup 8. Hafta 12/05/2024 16:00 Emiralem Belediyespor 0-2 Harmandalıgücü
İzmir Özmak AŞ 2A 2.Grup 8. Hafta 12/05/2024 18:00 Kuzey Esspor 1-4 Küçük Çiğli Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 12. Hafta 19/05/2024 15:00 Yahşelli Gençlikspor 2-0 Dikili Belediyespor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 13. Hafta 26/05/2024 17:00 Asarlık Gençlerbirliği - Yeni Foçaspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |