23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 2. Hafta 08/10/2023 14:00 Karabağlarspor 1-0 Ayrancılar Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 2. Hafta 08/10/2023 16:00 İzmir 1461 Spor 1-1 Beydağ Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 3. Hafta 14/10/2023 14:00 Yeşilyurtspor 4-2 Karabağlarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 İzmirspor 1-2 Tire 2021 FK
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 4. Hafta 21/10/2023 14:00 İzmir 1461 Spor 1-3 Sakinşehir Seferihisarspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 4. Hafta 22/10/2023 14:00 Karabağlarspor 2-3 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Yeşilyurtspor 1-0 Buca Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 İzmirspor 3-0 Manisa 1965 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 6. Hafta 04/11/2023 15:30 İzmir 1461 Spor 2-1 Çırpı Doğanspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 7. Hafta 05/11/2023 13:00 Karabağlarspor 1-3 Buca Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 7. Hafta 05/11/2023 15:00 Yeşilyurtspor 3-4 Urla Belediyesispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 5. Hafta 08/11/2023 14:30 İzmirspor 1-1 Yıldızspor 45 FK
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 7. Hafta 12/11/2023 15:00 İzmir 1461 Spor 1-1 Torosgücü
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 9. Hafta 15/11/2023 15:00 Yeşilyurtspor 0-2 Ödemişspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 7. Hafta 19/11/2023 14:00 İzmirspor 4-0 Alaçatıspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 11. Hafta 25/11/2023 15:00 Karabağlarspor 1-5 Ödemişspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 9. Hafta 26/11/2023 13:00 İzmir 1461 Spor 1-0 1925 Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 11. Hafta 26/11/2023 15:00 Yeşilyurtspor 1-2 Tire Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 13. Hafta 02/12/2023 15:00 Yeşilyurtspor 3-6 Ayrancılar Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 9. Hafta 03/12/2023 14:00 İzmirspor 4-0 Kütahya İl Özel İdare
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 11. Hafta 09/12/2023 13:10 İzmir 1461 Spor 1-3 Gaziemir Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 14. Hafta 09/12/2023 15:00 Karabağlarspor 1-2 Yapıcıoğlu Başdaşspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:00 İzmirspor 1-1 Çeşme Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 15. Hafta 20/12/2023 16:00 Yeşilyurtspor 0-2 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 12. Hafta 23/12/2023 13:00 İzmir 1461 Spor 1-4 Torbalıspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 16. Hafta 23/12/2023 15:00 Karabağlarspor 3-2 Yeşilyurtspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:00 İzmirspor 1-0 Tavşanlı Tepecikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 17. Hafta 30/12/2023 15:00 Yeşilyurtspor 2-5 Balçova Belediye Termalspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 14. Hafta 06/01/2024 13:00 İzmir 1461 Spor 0-2 Balçovaspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 19. Hafta 07/01/2024 15:00 Karabağlarspor 1-4 Balçova Belediye Termalspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 16. Hafta 14/01/2024 15:00 İzmir 1461 Spor 0-0 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 21. Hafta 17/01/2024 15:00 Yeşilyurtspor 0-1 Yelkispor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 1. Hafta 20/01/2024 11:00 Eski İzmir Gençlikspor 0-2 Orbit Karabağlarspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 2. Hafta 27/01/2024 11:00 Orbit Karabağlarspor 0-2 Karşıyaka BESEM
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 23. Hafta 27/01/2024 16:00 Yeşilyurtspor 3-3 İzmir Demirspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 19. Hafta 28/01/2024 14:00 İzmir 1461 Spor 1-2 Gümüldürspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 23. Hafta 28/01/2024 16:00 Karabağlarspor 5-0 Yelkispor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 3. Hafta 03/02/2024 13:00 Eski İzmir Gençlikspor 1-2 Şehzadeler 8 Eylülspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 25. Hafta 03/02/2024 15:00 Yeşilyurtspor 6-1 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 25. Hafta 03/02/2024 17:00 Karabağlarspor 9-5 İzmir Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 17. Hafta 04/02/2024 14:00 İzmirspor 0-3 Belediye Bolvadin Termalspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 21. Hafta 07/02/2024 15:00 İzmir 1461 Spor 0-1 Şirinyerspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 4. Hafta 10/02/2024 11:00 Orbit Karabağlarspor 0-0 Bornova Genç Yıldızlarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 19. Hafta 18/02/2024 14:00 İzmirspor 3-2 Asarlık Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 6. Hafta 24/02/2024 13:00 Eski İzmir Gençlikspor 2-1 Salihli Gençlerbirliği
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 1. Hafta 25/02/2024 11:00 Evka-5 Dağtekin 0-4 Narlıdere Belediyespor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 1. Hafta 25/02/2024 13:00 Limontepe Gençlikspor 2-3 Karabağlar FK
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 1. Hafta 25/02/2024 15:00 Karabağlar Yeşilyurt FK 6-0 Gaziemir Onurspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 1. Hafta 25/02/2024 17:00 Karabağlar Eski İzmirspor 8-0 Tepecik Ülküspor 1946
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 7. Hafta 02/03/2024 13:00 Orbit Karabağlarspor 1-0 Şehzadeler 8 Eylülspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 2. Hafta 02/03/2024 15:00 Karabağlar FK 1-1 Karabağlar Eski İzmirspor
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 2. Hafta 02/03/2024 17:00 Eski İzmir Gençlikspor 1-0 Çeşme Ilıcaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 21. Hafta 03/03/2024 14:00 İzmirspor 0-2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 2. Hafta 03/03/2024 17:00 Karabağlar Genç Yıldızspor 2-4 Karabağlar Yeşilyurt FK
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 2. Hafta 03/03/2024 19:00 Tezcan Grup Bozyakaspor 3-1 İzmirgücü
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 1. Hafta 09/03/2024 13:00 Üçyol Gençlikspor 3-5 Orbit Karabağlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 1. Hafta 09/03/2024 15:00 İzmir Körfezspor 2-3 Dörtyolspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 1. Hafta 09/03/2024 17:00 Karabağlar Barınspor 0-3 Uzunderespor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 1. Hafta 10/03/2024 11:00 İzmir 35 Futbol SK 1-1 Esenlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 3. Hafta 10/03/2024 13:00 Evka-5 Dağtekin 1-6 Eski İzmir Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 3. Hafta 10/03/2024 15:00 Limontepe Gençlikspor 0-3 Eşrefpaşa 35 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 3. Hafta 10/03/2024 15:00 Karabağlar Sevgispor 2-1 Karabağlar Cennetçeşmespor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 3. Hafta 10/03/2024 19:00 Karabağlar Eski İzmirspor 5-0 Karabağlar Arslangücü
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 8. Hafta 16/03/2024 11:00 Orbit Karabağlarspor 4-0 Eski İzmir Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 4. Hafta 16/03/2024 13:00 Karabağlar Yeşilyurt FK 7-0 Gaziemir FK
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 4. Hafta 16/03/2024 15:00 Karabağlar Genç Yıldızspor 1-2 Bornova Ataspor
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 4. Hafta 16/03/2024 17:00 Tezcan Grup Bozyakaspor 5-0 Evka-5 Dağtekin
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 4. Hafta 16/03/2024 19:00 Karabağlar Arslangücü 3-2 Tepecik Ülküspor 1946
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 2. Hafta 17/03/2024 10:00 Uzunderespor 4-2 İzmir 35 Futbol SK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 23. Hafta 17/03/2024 14:00 İzmirspor 2-1 Bayındırspor
İzmir Özmak AŞ 2A 7.Grup 2. Hafta 17/03/2024 17:00 Menderes Altınyıldızspor 1-1 Ege Çağlayanspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 2. Hafta 17/03/2024 19:00 Dörtyolspor 1-6 Üçyol Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 9. Hafta 23/03/2024 13:00 Eski İzmir Gençlikspor 0-4 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 5. Hafta 23/03/2024 15:00 Karabağlar Cennetçeşmespor 1-2 Gaziemir Onurspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 3. Hafta 23/03/2024 17:00 Karabağlar Barınspor 1-2 Dörtyolspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 3. Hafta 23/03/2024 19:00 Orbit Karabağlarspor 3-2 Uzunderespor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 3. Hafta 24/03/2024 09:00 Üçyol Gençlikspor 2-1 Esenlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 5. Hafta 24/03/2024 11:00 Karabağlar FK 7-0 Karabağlar Arslangücü
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 5. Hafta 24/03/2024 13:00 Karabağlar Sevgispor 1-4 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 3. Hafta 24/03/2024 15:00 İzmir Körfezspor 1-2 İzmir 35 Futbol SK
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 5. Hafta 24/03/2024 17:00 Evka-5 Dağtekin 2-1 İzmirgücü
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 10. Hafta 30/03/2024 13:00 Orbit Karabağlarspor 16-0 Salihli Gençlerbirliği
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 5. Hafta 30/03/2024 17:00 Karabağlar Eski İzmirspor 4-1 Efelergücü
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 25. Hafta 03/04/2024 15:00 İzmirspor 2-0 Emirdağspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 11. Hafta 06/04/2024 13:00 Eski İzmir Gençlikspor 2-0 Anadolu 45 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 6. Hafta 06/04/2024 15:00 Limontepe Gençlikspor 0-3 Karabağlar Eski İzmirspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 6. Hafta 06/04/2024 17:00 Karabağlar Genç Yıldızspor 5-2 Karabağlar Cennetçeşmespor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 6. Hafta 06/04/2024 19:00 Karabağlar Yeşilyurt FK 7-0 Karabağlar Sevgispor
İzmir Özmak AŞ 2A 7.Grup 4. Hafta 07/04/2024 11:00 Menderes Altınyıldızspor 5-1 Hilalspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 4. Hafta 07/04/2024 13:00 Dörtyolspor 0-4 Orbit Karabağlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 4. Hafta 07/04/2024 15:00 Uzunderespor 5-2 İzmir Körfezspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 4. Hafta 07/04/2024 17:00 İzmir 35 Futbol SK 0-3 Üçyol Gençlikspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 4. Hafta 07/04/2024 19:00 Esenlikspor 3-2 Karabağlar Barınspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 7. Hafta 14/04/2024 11:00 Karabağlar Arslangücü 0-6 Eşrefpaşa 35 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 7. Hafta 14/04/2024 13:00 Karabağlar FK 8-0 Efelergücü
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 7. Hafta 14/04/2024 15:00 Eski İzmir Gençlikspor 1-0 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 7. Hafta 14/04/2024 17:00 Karabağlar Sevgispor 4-4 Gaziemir FK
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 7. Hafta 14/04/2024 19:00 Karabağlar Cennetçeşmespor 0-5 Karabağlar Yeşilyurt FK
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 12. Hafta 20/04/2024 11:00 Eski İzmir Gençlikspor 0-3 Karşıyaka BESEM
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 12. Hafta 20/04/2024 13:00 Orbit Karabağlarspor 18-0 Anadolu 45 Spor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 5. Hafta 20/04/2024 15:00 Orbit Karabağlarspor 1-1 Esenlikspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 5. Hafta 20/04/2024 17:00 Uzunderespor 2-0 Dörtyolspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 5. Hafta 20/04/2024 19:00 Karabağlar Barınspor 2-3 İzmir 35 Futbol SK
İzmir Özmak AŞ 2A 7.Grup 5. Hafta 21/04/2024 10:00 Menderes Altınyıldızspor 10-1 Basmane Altınparkspor
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 8. Hafta 21/04/2024 12:00 Eski İzmir Gençlikspor 9-2 İzmirgücü
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 27. Hafta 21/04/2024 15:00 İzmirspor 3-1 Yunus Emre Belediyespor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 8. Hafta 21/04/2024 17:00 Karabağlar Cennetçeşmespor 0-2 Gaziemir FK
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 8. Hafta 21/04/2024 19:00 Karabağlar Sevgispor 3-6 Bornova Ataspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 13. Hafta 27/04/2024 13:00 Orbit Karabağlarspor 4-1 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 9. Hafta 27/04/2024 17:00 Limontepe Gençlikspor 2-0 Karabağlar Arslangücü
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 9. Hafta 27/04/2024 19:00 Karabağlar Yeşilyurt FK 11-0 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 6. Hafta 28/04/2024 11:00 Üçyol Gençlikspor 1-1 Uzunderespor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 6. Hafta 28/04/2024 13:00 Esenlikspor 9-0 Dörtyolspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 6. Hafta 28/04/2024 15:00 İzmir 35 Futbol SK 1-2 Orbit Karabağlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 6. Hafta 28/04/2024 17:00 İzmir Körfezspor 1-4 Karabağlar Barınspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 14. Hafta 01/05/2024 11:00 Eski İzmir Gençlikspor 0-4 Bornova Genç Yıldızlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 7.Grup 7. Hafta 04/05/2024 11:00 Menderes Altınyıldızspor 9-2 Damlacıkspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 7. Hafta 04/05/2024 13:00 Orbit Karabağlarspor 9-3 İzmir Körfezspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 7. Hafta 04/05/2024 15:00 Dörtyolspor 2-4 İzmir 35 Futbol SK
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 10. Hafta 04/05/2024 17:00 Tezcan Grup Bozyakaspor 1-3 Çeşme Ilıcaspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 7. Hafta 04/05/2024 19:00 Karabağlar Barınspor 0-7 Üçyol Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 10. Hafta 05/05/2024 11:00 Karabağlar Arslangücü 0-5 Karabağlar Eski İzmirspor
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 10. Hafta 05/05/2024 13:00 Eski İzmir Gençlikspor 10-0 Evka-5 Dağtekin
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 7. Hafta 05/05/2024 15:00 Uzunderespor 1-2 Esenlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 10. Hafta 05/05/2024 17:00 Karabağlar Genç Yıldızspor 1-2 Gaziemir FK
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 10. Hafta 05/05/2024 19:00 Karabağlar Cennetçeşmespor 2-2 Karabağlar Sevgispor
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 11. Hafta 11/05/2024 13:00 Evka-5 Dağtekin 1-9 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 11. Hafta 11/05/2024 15:00 Karabağlar Sevgispor 0-5 Gaziemir Onurspor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 11. Hafta 11/05/2024 17:00 Karabağlar Eski İzmirspor 1-1 Eşrefpaşa 35 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 11. Hafta 11/05/2024 19:00 Limontepe Gençlikspor 0-3 Efelergücü
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 8. Hafta 12/05/2024 10:00 Dörtyolspor 2-6 İzmir Körfezspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 8. Hafta 12/05/2024 12:00 Esenlikspor 2-2 İzmir 35 Futbol SK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 30. Hafta 12/05/2024 15:00 İzmirspor 4-1 Bilecik 1969 Spor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 8. Hafta 12/05/2024 18:00 Uzunderespor 3-1 Karabağlar Barınspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 8. Hafta 12/05/2024 20:00 Orbit Karabağlarspor 1-1 Üçyol Gençlikspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 9. Hafta 18/05/2024 13:00 Üçyol Gençlikspor 4-2 Dörtyolspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 9. Hafta 18/05/2024 15:00 İzmir Körfezspor 0-4 Esenlikspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 9. Hafta 18/05/2024 17:00 Karabağlar Barınspor 2-4 Orbit Karabağlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 8.Grup 9. Hafta 18/05/2024 19:00 İzmir 35 Futbol SK 0-2 Uzunderespor
İzmir Toprak Çelik 1A 8.Grup 12. Hafta 19/05/2024 11:00 Efelergücü - Karabağlar Eski İzmirspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 12. Hafta 19/05/2024 13:00 Karabağlar Yeşilyurt FK - Bornova Ataspor
İzmir Toprak Çelik 1A 10.Grup 12. Hafta 19/05/2024 15:00 Karabağlar Genç Yıldızspor - Karabağlar Sevgispor
İzmir Toprak Çelik 1A 9.Grup 12. Hafta 19/05/2024 17:00 Tezcan Grup Bozyakaspor - Narlıdere Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |