23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Torbalı 7 Eylül Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: 1457

Evsahibi takım(lar): Ayrancılar Gençlikspor, Torbalı 35 Gençlikspor, Torbalı Çaybaşıspor, Torbalı Saygınspor, Torbalıgücü, Torbalıspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 1. Hafta 01/10/2023 14:00 Torbalıspor 3-0 İzmir 1461 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 1. Hafta 01/10/2023 17:00 Ayrancılar Gençlikspor 2-1 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 3. Hafta 14/10/2023 13:00 Ayrancılar Gençlikspor 1-4 Balçova Belediye Termalspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 3. Hafta 14/10/2023 16:00 Torbalıspor 9-1 1925 Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Bayındırspor 0-4 Alaçatıspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 8. Hafta 19/11/2023 14:00 Torbalıspor 1-1 Balçovaspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 10. Hafta 03/12/2023 14:00 Torbalıspor 1-0 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 13. Hafta 30/12/2023 15:00 Torbalıspor 4-1 Gümüldürspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 15. Hafta 10/01/2024 15:00 Torbalıspor 5-1 Şirinyerspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 17. Hafta 20/01/2024 14:00 Torbalıspor 2-1 Torosgücü
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 18. Hafta 24/01/2024 15:00 Torbalıspor 4-0 Beydağ Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 20. Hafta 03/02/2024 15:00 Torbalıspor 3-0 Sakinşehir Seferihisarspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 22. Hafta 11/02/2024 13:00 Torbalıspor 8-0 Çırpı Doğanspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 1. Hafta 25/02/2024 15:00 Torbalı Çaybaşıspor 0-10 Menderes Belediyesi Özderespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL Play-Off A 1. Hafta 09/03/2024 14:00 Torbalıspor 0-0 Ulukent Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 3. Hafta 10/03/2024 16:30 Torbalı Saygınspor 3-2 Tiregenç 1970 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 4. Hafta 16/03/2024 16:00 Torbalı Çaybaşıspor 1-0 Kirazgücü
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL Play-Off A 3. Hafta 23/03/2024 15:00 Torbalıspor 3-1 Balçova Belediye Termalspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 5. Hafta 24/03/2024 13:00 Torbalı Saygınspor 0-2 Mesev Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 6. Hafta 06/04/2024 15:00 Torbalı Çaybaşıspor 2-4 Torbalı Saygınspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 7. Hafta 14/04/2024 13:00 Torbalı Saygınspor 2-1 Kirazgücü
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 8. Hafta 21/04/2024 16:00 Torbalı Saygınspor 3-0 Selçuk Efesspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL Play-Off A 7. Hafta 27/04/2024 17:00 Torbalıspor 1-0 Ayrancılar Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 9. Hafta 28/04/2024 17:00 Torbalı Çaybaşıspor 2-3 Mesev Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 11. Hafta 11/05/2024 17:00 Torbalı Saygınspor 1-2 Menderes Belediyesi Özderespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL Play-Off A 9. Hafta 12/05/2024 17:00 Torbalıspor 1-0 Ödemişspor
İzmir Toprak Çelik 1A 11.Grup 12. Hafta 18/05/2024 15:00 Torbalı Çaybaşıspor 8-4 Selçuk Efesspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |