23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Kastamonu Hasan Doğan A Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kastamonu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kastamonu İl Özel İdare, Kastamonu Ormanspor, Kastamonu Yıldızları, Kastamonugücü

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kastamonu 2.Amatör 6. Hafta     Kastamonu Yıldızları - Pınarbaşıspor
Kastamonu 2.Amatör 9. Hafta     Kastamonu Yıldızları - İnebolu 9 Haziranspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 3-1 Bartınspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 2. Hafta 04/11/2023 14:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 2-2 Taşköprüspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 2. Hafta 05/11/2023 15:00 Kastamonu Ormanspor 1-2 Tosyaspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 4. Hafta 18/11/2023 14:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 1-2 Cide Belediyespor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 4. Hafta 19/11/2023 14:00 Kastamonu Ormanspor 0-1 Azdavay 1946 Spor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 7. Hafta 25/11/2023 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-1 Samsun Büyükşehir Belediyespor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 2. Hafta 02/12/2023 14:00 Kastamonugücü 1-1 Rusumat 4 Gençlikspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 6. Hafta 03/12/2023 11:00 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 2-0 Kastamonu Ormanspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 6. Hafta 03/12/2023 13:30 Sarı Yıldızspor 0-6 Taşköprüspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 7. Hafta 09/12/2023 13:30 Sarı Yıldızspor 0-6 Kastamonu Yurdum Gençlikspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 8. Hafta 27/12/2023 13:30 İhsangazispor 1-2 Kastamonu Ormanspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 6. Hafta 30/12/2023 13:15 Kastamonugücü 0-2 Gölbaşı Belediyespor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 9. Hafta 31/12/2023 13:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 2-2 İhsangazispor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 13. Hafta 07/01/2024 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-0 Perşembespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 11. Hafta 10/01/2024 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 2-0 Çankırı Saray 18 Spor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 4. Hafta 13/01/2024 17:00 Kastamonugücü 2-0 Kılıçaslan Yıldızspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 8. Hafta 27/01/2024 12:00 Kastamonugücü 7-0 Yakacık Genç-Erlerbirliği
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 10. Hafta 03/02/2024 12:00 Kastamonu Ormanspor 1-2 Taşköprüspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 10. Hafta 03/02/2024 14:15 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 2-2 Hanönü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 14. Hafta 04/02/2024 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 2-1 Alaçamspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 10. Hafta 10/02/2024 14:00 Kastamonugücü 2-0 Gençlerbirliği
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 12. Hafta 17/02/2024 14:15 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 1-3 Tosyaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 16. Hafta 18/02/2024 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-1 Niksar Belediyespor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 12. Hafta 18/02/2024 16:30 Kastamonu Ormanspor 1-1 Cide Belediyespor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 12. Hafta 24/02/2024 12:00 Kastamonugücü 0-0 Ankara Metropolspor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 14. Hafta 02/03/2024 13:00 Sarı Yıldızspor 3-2 Kastamonu Ormanspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 18. Hafta 03/03/2024 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 0-0 Türk Metal 1963 Spor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 14. Hafta 09/03/2024 12:00 Kastamonugücü 0-1 Karabük Gençlerbirliği
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 15. Hafta 09/03/2024 14:30 Kastamonu Ormanspor 5-1 Kastamonu Yurdum Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 19. Hafta 10/03/2024 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-2 Ünye 1957 Spor
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör 17. Hafta 23/03/2024 14:00 Sarı Yıldızspor 1-4 Tosyaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 21. Hafta 24/03/2024 15:00 Kastamonu İl Özel İdare 5-2 Suluova Sebatspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 23. Hafta 21/04/2024 15:00 Kastamonu İl Özel İdare 5-1 Safranboluspor
Kastamonu 2.Amatör 2. Hafta 29/04/2024 19:30 Kastamonu Yıldızları 3-3 Seydilerspor
Kastamonu 2.Amatör 3. Hafta 04/05/2024 13:30 Seydilerspor 2-0 İnebolu 9 Haziranspor
Kastamonu 2.Amatör 3. Hafta 05/05/2024 11:30 Kastamonu Yıldızları 6-1 Abana Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 25. Hafta 05/05/2024 15:00 Kastamonu İl Özel İdare 4-1 Çarşambaspor
Kastamonu 2.Amatör 4. Hafta 12/05/2024 13:00 Seydilerspor 2-4 Pınarbaşıspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |