Kastamonu Hasan Doğan A
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kastamonu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kastamonu İl Özel İdare

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Kastamonu 2.Amatör Play-Off 1. Hafta     Yurdum Gençlikspor - İneboluspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 2. Hafta 29/09/2018 15:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-1 Sungurlu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-2 1074 Çankırıspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 28/10/2018 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-1 Çarşambaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 10/11/2018 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 0-4 Yozgatspor 1959 FK
Kastamonu 1.Amatör 1. Hafta 11/11/2018 14:00 Kastamonu Yolspor 2-1 Cide Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 4.Grup 1. Hafta 17/11/2018 12:30 Kastamonugücü 4-3 Ankara Metropolspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 24/11/2018 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 2-1 Safranbolu Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 4. Hafta 02/12/2018 13:30 Kastamonu Yolspor 4-1 Çatalzeytinspor
Kadınlar 3.Lig 4.Grup 4. Hafta 09/12/2018 12:00 Kastamonugücü 2-1 Karadeniz Ereğli Genç Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 1-1 Ladik Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 9. Hafta 16/02/2019 14:00 Kastamonu Yolspor 2-0 Kastamonu Ormanspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 2-0 Sinopspor
Kastamonu 1.Amatör 10. Hafta 24/02/2019 14:00 Kastamonu Yolspor 8-0 Tosyaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 2-1 Yeni Amasyaspor
Kastamonu 1.Amatör 12. Hafta 09/03/2019 14:00 Kastamonu Yolspor 0-2 Taşköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Kastamonu İl Özel İdare 2-2 Ünye 1957 Spor
Kastamonu 1.Amatör 14. Hafta 23/03/2019 14:00 Kastamonu Yolspor 1-2 Devrekani Belediye Esnafspor
Kastamonu 2.Amatör Siyah Grup 1. Hafta 06/04/2019 14:30 Sarı Yıldız Gençlikspor 3-1 İhsangazispor
Kastamonu 2.Amatör Siyah Grup 2. Hafta 13/04/2019 14:00 Yurdum Gençlikspor 1-2 Sarı Yıldız Gençlikspor
Kastamonu 2.Amatör Siyah Grup 4. Hafta 28/04/2019 14:00 İhsangazispor 1-2 Sarı Yıldız Gençlikspor
Kastamonu 2.Amatör Siyah Grup 5. Hafta 05/05/2019 14:30 Sarı Yıldız Gençlikspor 0-1 Yurdum Gençlikspor
Kastamonu 2.Amatör Siyah Grup 6. Hafta 12/05/2019 14:00 İhsangazispor 0-5 Yurdum Gençlikspor
Kastamonu 2.Amatör Siyah Grup 4. Hafta 19/05/2019 14:00 Yurdum Gençlikspor 8-0 Hanönü Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design