23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Avni Kalkavan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Şirintepespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A D Grubu 2. Hafta 23/09/2023 15:00 İzmit Yahya Kaptanspor 3-0 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 2. Hafta 23/09/2023 17:00 Kocaeli Körfezspor 1-2 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 01/10/2023 17:00 İzmit Yenimahalle 2-9 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli SAL A Grubu 2. Hafta 01/10/2023 19:00 Bağdatspor 5-0 Eşmespor
Kocaeli 1A D Grubu 4. Hafta 07/10/2023 16:00 İzmit Yahya Kaptanspor 1-1 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A D Grubu 4. Hafta 07/10/2023 18:00 Kocaeli Körfezspor 8-1 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 11/10/2023 19:15 İzmit Yenimahalle 1-5 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 15/10/2023 15:00 Bağdatspor 4-2 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 1A D Grubu 6. Hafta 15/10/2023 17:00 Kocaeli Körfezspor 2-0 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli 1A D Grubu 7. Hafta 21/10/2023 15:00 İzmit Yenimahalle 2-3 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 21/10/2023 17:00 Alikahya Belediyespor 0-2 Gebze Birlik FK
Kocaeli 1A D Grubu 7. Hafta 21/10/2023 19:00 İzmit Yahya Kaptanspor 4-3 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 25/10/2023 19:00 Bağdatspor 3-0 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 29/10/2023 15:00 İzmit Yenimahalle 0-3 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 29/10/2023 17:00 İzmit Yahya Kaptanspor 2-1 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 29/10/2023 19:00 Alikahya Belediyespor 4-2 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 07/11/2023 19:00 Bağdatspor 6-0 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 12/11/2023 15:00 Kocaeli Körfezspor 3-2 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 12/11/2023 17:00 İzmit Yahya Kaptanspor 0-4 Çayırova Fatihspor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 18/11/2023 15:00 Bağdatspor 2-1 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 18/11/2023 17:00 İzmit Yenimahalle 1-7 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:15 Kocaeli Körfezspor 4-0 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 23/11/2023 19:00 İzmit Yahya Kaptanspor 5-1 İzmit Yenimahalle
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 26/11/2023 17:00 Bağdatspor 3-1 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 26/11/2023 19:00 İzmit Yenimahalle 1-1 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli 1A D Grubu 14. Hafta 02/12/2023 17:00 Kocaeli Körfezspor 1-3 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 09/12/2023 15:00 Bağdatspor 3-1 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 10/12/2023 15:00 İzmit Yahya Kaptanspor 1-2 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 10/12/2023 17:00 İzmit Yenimahalle 1-6 Başiskele Damlarspor
Kocaeli 1A C Grubu 16. Hafta 21/12/2023 19:15 Mertspor 0-2 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A D Grubu 17. Hafta 27/12/2023 19:00 İzmit Yahya Kaptanspor 1-2 Başiskele Damlarspor
Kocaeli 1A D Grubu 17. Hafta 28/12/2023 19:00 İzmit Yenimahalle 0-6 Çayırova Fatihspor
Kocaeli SAL A Grubu 17. Hafta 29/12/2023 19:00 Bağdatspor 3-3 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli SAL A Grubu 19. Hafta 10/01/2024 19:00 Bağdatspor 4-1 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 20/01/2024 14:30 Bağdatspor 3-0 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli 1A Play-Off 2. Hafta 21/01/2024 17:00 Gebze Birlik FK 1-0 Gölcük İdman Yurdu
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 2. Hafta 27/01/2024 12:00 Karşıyaka Koleji 0-3 Eskişehir Öncüspor Gençlik
Kocaeli SAL A Grubu 23. Hafta 28/01/2024 15:00 Bağdatspor 6-0 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 2A C Grubu 2. Hafta 03/02/2024 17:00 Kocaeli Emekspor 0-3 Derince Birlikspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 4. Hafta 10/02/2024 12:00 Karşıyaka Koleji 3-1 Bursa Soğanlıspor
Kocaeli 2A A Grubu 3. Hafta 10/02/2024 14:30 Çenesuyu Plajyoluspor 1-0 Çayırtepe Gençlikspor
Kocaeli 2A C Grubu 4. Hafta 17/02/2024 15:00 Kocaeli Emekspor 0-3 Kirazlıyalıspor
Kocaeli 2A A Grubu 5. Hafta 24/02/2024 19:00 Çenesuyu Plajyoluspor 4-3 Kocaeli Yenişehirspor
Kocaeli 2A C Grubu 5. Hafta 25/02/2024 13:00 Kocaeli Emekspor 2-4 Yenidoğan Serdarspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |