23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Kavaklı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gölcük İdman Yurdu, Gölcük Karadenizspor, İhsaniye Doğanspor, Kavaklıspor, Kocaeli Harb-İş

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A C Grubu 1. Hafta 16/09/2023 17:00 Gölcük İdman Yurdu 2-0 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 16/09/2023 19:00 Kavaklıspor 6-3 Darıca Birlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 17/09/2023 15:00 Gölcük Çiftlikspor 1-3 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 22/09/2023 19:15 Kocaeli Harb-İş 2-2 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 23/09/2023 17:00 Gölcük Karadenizspor 3-3 İzmit FK
Kocaeli SAL B Grubu 1. Hafta 24/09/2023 14:00 Osmanlı 41 Spor 2-4 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 24/09/2023 16:00 Seka Doğanspor 0-2 Çamçukurspor
Kocaeli 1A C Grubu 3. Hafta 30/09/2023 15:00 Seka Doğanspor 0-2 Şirinspor
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 01/10/2023 17:00 Gölcük Çiftlikspor 1-5 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli 1A A Grubu 5. Hafta 08/10/2023 14:00 Kavaklıspor 2-0 Balabanspor
Kocaeli 1A C Grubu 5. Hafta 08/10/2023 16:00 Seka Doğanspor 5-2 İzmit Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 5. Hafta 14/10/2023 16:00 Osmanlı 41 Spor 0-0 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 6. Hafta 21/10/2023 14:00 Kocaeli Harb-İş 1-4 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 21/10/2023 16:00 Gölcük Karadenizspor 3-1 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A C Grubu 8. Hafta 22/10/2023 16:00 Gölcük İdman Yurdu 1-1 Şirinspor
Kocaeli SAL B Grubu 7. Hafta 28/10/2023 14:00 Osmanlı 41 Spor 3-2 Başiskele Belediye Spor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 28/10/2023 16:00 Seka Doğanspor 3-2 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 29/10/2023 14:00 Gölcük Karadenizspor 2-0 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 29/10/2023 16:00 Kocaeli Harb-İş 0-3 Eşmespor
Kocaeli SAL B Grubu 9. Hafta 05/11/2023 16:00 Osmanlı 41 Spor 4-1 Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 11/11/2023 16:00 Seka Doğanspor 2-4 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli SAL A Grubu 10. Hafta 12/11/2023 14:00 Kocaeli Harb-İş 0-2 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 18/11/2023 15:00 Gölcük Çiftlikspor 3-3 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 19/11/2023 14:00 Osmanlı 41 Spor 2-0 Hisareynspor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 19/11/2023 16:00 Kavaklıspor 1-1 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 26/11/2023 17:00 Gölcük Çiftlikspor 1-4 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 13. Hafta 29/11/2023 19:15 Kavaklıspor 3-2 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 1A C Grubu 13. Hafta 30/11/2023 19:15 Seka Doğanspor 1-2 Darıcaspor
Kocaeli 1A C Grubu 15. Hafta 09/12/2023 17:00 Seka Doğanspor 2-4 Bahçecikspor
Kocaeli 1A A Grubu 15. Hafta 09/12/2023 19:00 Kavaklıspor 3-1 Gebze Anibalspor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 10/12/2023 17:00 Gölcük Çiftlikspor 3-0 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 23/12/2023 17:00 Osmanlı 41 Spor 0-2 Karamürselspor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 24/12/2023 15:00 Seka Doğanspor 3-0 Tavşanlıspor
Kocaeli 1A A Grubu 17. Hafta 24/12/2023 17:00 Kavaklıspor 5-1 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 24/12/2023 19:00 Kocaeli Harb-İş 1-2 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 27/12/2023 19:00 Gölcük Karadenizspor 3-4 Kızderbentspor
Kocaeli SAL B Grubu 17. Hafta 03/01/2024 19:15 Osmanlı 41 Spor 0-5 Çayırovaspor
Kocaeli SAL B Grubu 19. Hafta 13/01/2024 14:00 Osmanlı 41 Spor 1-2 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli SAL B Grubu 21. Hafta 21/01/2024 16:45 Osmanlı 41 Spor 3-0 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 2. Hafta 27/01/2024 12:00 Gölcük İdmanocağı Kadın FK 6-2 Bursa Ufukspor
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 27/01/2024 16:15 Yazlıkspor 0-4 Karamürsel Ereğlispor
Kocaeli SAL B Grubu 23. Hafta 31/01/2024 19:15 Hisareynspor 3-1 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli SAL B Grubu 24. Hafta 04/02/2024 17:00 Osmanlı 41 Spor 4-2 Bekirderespor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 04/02/2024 19:00 Dumlupınar Futbol SK 6-0 Gölcük Asarköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 3. Hafta 09/02/2024 19:00 Gölcük Asarköyspor 4-1 Karamürsel Akçatspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 4. Hafta 14/02/2024 12:00 Gölcük İdmanocağı Kadın FK 0-1 Yalovaspor
Kocaeli 2A E Grubu 4. Hafta 18/02/2024 17:00 Dumlupınar Futbol SK 3-1 Yazlıkspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 6. Hafta 24/02/2024 12:00 Gölcük İdmanocağı Kadın FK 3-0 Karşıyaka Koleji
Kocaeli 2A E Grubu 5. Hafta 24/02/2024 16:00 Yazlıkspor 4-1 Karamürsel Akçatspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |