Kavaklı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gölcük İdman Yurdu, İhsaniye Doğanspor, Kavaklıspor, Kocaeli Harb-İş

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 15/09/2019 17:00 Gölcük İdman Yurdu 4-0 Arapçeşmespor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 21/09/2019 19:30 Gölcük Şirinköyspor 0-1 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A D Grubu 2. Hafta 22/09/2019 15:00 Seka Doğanspor 3-0 Çayırova Menderesspor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 22/09/2019 17:00 Yazlıkspor 2-2 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A D Grubu 2. Hafta 22/09/2019 19:00 Kocaeli Harb-İş 1-0 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 28/09/2019 17:00 Kavaklıspor 4-4 Mertspor
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 28/09/2019 19:00 Seka Doğanspor 0-1 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 3. Hafta 29/09/2019 13:00 Gölcük İdman Yurdu 2-4 Bekirderespor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 05/10/2019 19:00 Gölcük Şirinköyspor 3-0 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 1A D Grubu 4. Hafta 06/10/2019 17:00 Kocaeli Harb-İş 3-1 Çayırova Menderesspor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 06/10/2019 19:00 Yazlıkspor 5-3 İzmit Gültepespor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 12/10/2019 17:00 Yazlıkspor 6-3 Derince Birlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 12/10/2019 19:00 Seka Doğanspor 2-2 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 1A C Grubu 5. Hafta 13/10/2019 18:30 Gölcük Şirinköyspor 4-2 Bahçecikspor
Kocaeli 1A A Grubu 6. Hafta 19/10/2019 18:00 Gölcük İdman Yurdu 2-4 Çerkeşlispor
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 20/10/2019 17:00 Kavaklıspor 2-4 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A D Grubu 6. Hafta 20/10/2019 19:00 Kocaeli Harb-İş 4-0 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A C Grubu 7. Hafta 23/10/2019 19:15 Gölcük Şirinköyspor 2-3 Çayırtepe Gençlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 7. Hafta 26/10/2019 17:00 Seka Doğanspor 2-2 Darıcaspor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 26/10/2019 19:00 Yazlıkspor 3-0 Nusretiyespor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 30/10/2019 19:15 İhsaniyespor 2-2 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 31/10/2019 19:15 Kavaklıspor 3-2 İzmit Gültepespor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 02/11/2019 17:00 Gölcük Şirinköyspor 2-4 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 8. Hafta 02/11/2019 19:00 Gölcük İdman Yurdu 3-2 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 03/11/2019 17:00 Kocaeli Harb-İş 4-1 Darıcaspor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 03/11/2019 19:00 Seka Doğanspor 2-3 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 04/11/2019 19:15 Yazlıkspor 1-1 Kavaklıspor
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 11/11/2019 19:15 İhsaniyespor 1-2 Diliskelesispor
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 15/11/2019 19:15 Kocaeli Harb-İş 1-0 Eşmespor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 16/11/2019 16:00 Yazlıkspor 4-2 Gebze Sultan Orhanspor
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 16/11/2019 18:00 Seka Doğanspor 2-1 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 17/11/2019 19:00 Gölcük Şirinköyspor 6-4 Uzunçiftlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 23/11/2019 18:30 Gölcük İdman Yurdu 1-3 Hisareynspor
Kocaeli 1A B Grubu 11. Hafta 24/11/2019 18:00 Kavaklıspor 6-3 Nusretiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 30/11/2019 16:00 Yazlıkspor 3-2 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 30/11/2019 18:00 Kocaeli Harb-İş 1-0 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 01/12/2019 17:00 Gölcük Şirinköyspor 0-0 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 04/12/2019 19:15 Seka Doğanspor 5-1 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 13. Hafta 07/12/2019 19:00 Gölcük İdman Yurdu 3-1 İzmit Sanayispor
Kocaeli 1A D Grubu 14. Hafta 08/12/2019 17:00 Kocaeli Harb-İş 2-3 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A B Grubu 13. Hafta 08/12/2019 19:00 Kavaklıspor 2-2 Derince Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 14. Hafta 11/12/2019 19:15 Gölcük İdman Yurdu 1-4 Derincespor
Kocaeli 1A A Grubu 14. Hafta 12/12/2019 19:15 Hisareynspor 1-1 Başiskele Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 14/12/2019 17:00 Seka Doğanspor 3-5 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 14/12/2019 19:00 Kavaklıspor 2-0 Gebze Sultan Orhanspor
Kocaeli 1A B Grubu 15. Hafta 18/12/2019 19:15 Yazlıkspor 5-0 Tavşancılspor
Kocaeli 1A A Grubu 16. Hafta 21/12/2019 15:00 Gölcük İdman Yurdu 2-1 Başiskele Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 16. Hafta 22/12/2019 14:00 Kocaeli Harb-İş 0-2 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A B Grubu 16. Hafta 22/12/2019 16:00 Kavaklıspor 4-4 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 1A D Grubu 17. Hafta 28/12/2019 15:00 Seka Doğanspor 3-0 Eşmespor
Kocaeli 1A D Grubu 17. Hafta 28/12/2019 17:00 Kocaeli Harb-İş 2-1 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 28/12/2019 19:00 Yazlıkspor 1-3 Mertspor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 29/12/2019 15:00 Gölcük Şirinköyspor 5-3 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 18. Hafta 04/01/2020 13:00 Gölcük İdman Yurdu 3-2 Mustafapaşaspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 10. Hafta 05/01/2020 13:00 Kocaeli Bayan FK 3-1 Kireçburnu Gençlikspor
Kocaeli 1A B Grubu 18. Hafta 05/01/2020 15:00 Kavaklıspor 7-4 Yazlıkspor
Kocaeli 2A D Grubu 1. Hafta 11/01/2020 19:00 Gölcük Çiftlikspor 1-1 Çamçukurspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design