Ordu 19 Eylül Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ordu

Kapasite: 11024

Evsahibi takım(lar): Orduspor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Spor Toto 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 03/09/2016 15:30 Orduspor 3-1 Bayrampaşa
Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 2. Hafta 06/09/2016 14:30 Orduspor 0-1 Türk Metal Kırıkkalespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 17/09/2016 15:00 Orduspor 2-2 Muğlaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Ordu FK 1-1 Fatsa Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 02/10/2016 14:30 Orduspor 2-2 Ankara Adliyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Ordu FK 3-1 13 Şubat Erzincan Gençlikspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 7. Hafta 16/10/2016 14:00 Orduspor 2-4 Baysal İnşaat Düzyurtspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Ordu FK 4-1 Samsun Yolspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 9. Hafta 30/10/2016 13:00 Orduspor 0-1 Sultanbeyli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Ordu FK 1-0 Turhalspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 11. Hafta 12/11/2016 13:00 Orduspor 1-1 Sakaryaspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 13. Hafta 20/11/2016 13:00 Orduspor 1-0 Denizli Futbol A Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 27/11/2016 14:00 Ordu FK 3-0 Ayancık Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 15. Hafta 04/12/2016 13:00 Orduspor 1-2 Elaziz Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 12. Hafta 10/12/2016 14:00 Ordu FK 3-0 Ortaköy Bld Şapinuvaspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 16. Hafta 11/12/2016 13:00 Orduspor 1-1 Diyarbekirspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 15. Hafta 21/01/2017 14:00 Ordu FK 1-1 1926 Bulancakspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 19. Hafta 22/01/2017 13:00 Orduspor 3-2 12 Bingölspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 17. Hafta 04/02/2017 14:00 Ordu FK 5-2 Çarşambaspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 21. Hafta 05/02/2017 13:00 Orduspor 1-2 Maltepespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 19. Hafta 18/02/2017 14:00 Ordu FK 1-0 Yeni Amasyaspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 23. Hafta 19/02/2017 13:00 Orduspor 1-1 Bergama Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 25. Hafta 05/03/2017 14:00 Orduspor 0-0 Afjet Afyonspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 22. Hafta 13/03/2017 14:00 Ordu FK 4-0 Görelespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 27. Hafta 19/03/2017 14:30 Orduspor 0-0 Payasspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Ordu FK 1-0 Ladik Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 29. Hafta 29/03/2017 15:00 Orduspor 2-3 Darıca Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 26. Hafta 08/04/2017 15:00 Ordu FK 5-0 Kastamonu Özel İd.K.Hz
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 31. Hafta 09/04/2017 15:00 Orduspor 0-2 Orhangazispor
Ordu 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 26/04/2017 13:00 Altınordu Belediyespor 3-2 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 26/04/2017 16:00 Kumruspor 0-5 Ünye 1957 Spor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 34. Hafta 29/04/2017 15:30 Orduspor 2-1 Tarsus İdman Yurdu
Ordu 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 30/04/2017 15:00 Ünye 1957 Spor 0-0 Altınordu Belediyespor
Ordu 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 20/05/2017 16:00 Kotyora Futbol Kulübü 5-0 Çatalpınarspor
Ordu 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 21/05/2017 13:00 İstanbul Boğazı 0-6 Çınarlıkspor
Ordu 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 21/05/2017 15:00 Doğaspor 1-0 Fevzi Çakmak Gençlerbirliği
Ordu 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 26/05/2017 15:00 Ünye Gençlerbirliği 1-1 Kotyora Futbol Kulübü
Ordu 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 26/05/2017 17:30 Doğaspor 2-1 Çınarlıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design