Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Perşembespor | 0 - 3* | Niksar Belediyespor | |||||
Çarşambaspor | 3 - 0* | Boyabat 1868 Spor | |||||
Osmancık Belediyespor | 0 - 3* | Samsun Büyükşehir Belediyespor | |||||
28/04/2024 | 15:00 | Çankırı Atatürk Stadı | Çankırı Saray 18 Spor | 1 - 2 | Kastamonu İl Özel İdare | ||
28/04/2024 | 15:00 | Safranbolu İlçe Sahası | Safranboluspor | 1 - 1 | Ünye 1957 Spor | ||
28/04/2024 | 15:00 | Alaçam İlçe Stadı | Alaçamspor | 0 - 0 | Bartınspor | ||
28/04/2024 | 15:00 | Suluova İlçe Sahası | Suluova Sebatspor | 1 - 1 | Türk Metal 1963 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Türk Metal 1963 Spor | 24 | 18 | 3 | 3 | 47 | 10 | 37 | 57 | ||
2. | Samsun Büyükşehir Belediyespor | 24 | 16 | 4 | 4 | 46 | 13 | 33 | 52 | ||
3. | Kastamonu İl Özel İdare | 24 | 16 | 4 | 4 | 49 | 17 | 32 | 52 | ||
4. | Niksar Belediyespor | 24 | 15 | 4 | 5 | 37 | 18 | 19 | 49 | ||
5. | Çarşambaspor | 24 | 15 | 2 | 7 | 48 | 24 | 24 | 47 | ||
6. | Ünye 1957 Spor | 24 | 14 | 4 | 6 | 36 | 21 | 15 | 46 | ||
7. | Safranboluspor | 24 | 11 | 2 | 11 | 33 | 31 | 2 | 35 | ||
8. | Suluova Sebatspor | 24 | 9 | 6 | 9 | 38 | 31 | 7 | 33 | ||
9. | Bartınspor | 24 | 7 | 5 | 12 | 27 | 35 | -8 | 26 | ||
10. | Alaçamspor * | 24 | 9 | 1 | 14 | 31 | 40 | -9 | 25 | ||
11. | Çankırı Saray 18 Spor | 24 | 7 | 3 | 14 | 21 | 36 | -15 | 24 | ||
12. | Perşembespor * [ligden ihraç] | 24 | 8 | 2 | 14 | 26 | 35 | -9 | 0 | ||
13. | Boyabat 1868 Spor * [ligden ihraç] | 24 | 1 | 0 | 23 | 2 | 70 | -68 | 0 | ||
14. | Osmancık Belediyespor * [ligden ihraç] | 24 | 0 | 0 | 24 | 0 | 72 | -72 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |