Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/09/2019 | 15:00 | Bolvadin İlçe Stadı | Bolvadin Belediyespor | 1 - 2 | Salihli Belediyespor | ||
29/09/2019 | 15:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 3 - 0 | Bornova Yeşilova | ||
29/09/2019 | 15:00 | Ertuğrul Dilek Sahası | Manisa Sanayispor | 1 - 2 | Sökespor | ||
29/09/2019 | 15:00 | Adnan Menderes Stadı | Aydın Yıldızspor | 2 - 2 | Yunus Emre Belediyespor | ||
29/09/2019 | 15:00 | Bigadiç 4 Eylül Stadı | Bigadiç Belediyespor | 5 - 1 | Bölmespor | ||
29/09/2019 | 15:00 | Aliağa Petkim Sahası S | Aliağa Futbol AŞ | 1 - 1 | Ayvalıkgücü Belediyespor | ||
29/09/2019 | 15:00 | Gönen Nail Gönenli Stadı | Gönen Belediyespor | 1 - 2 | Sandıklıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yunus Emre Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 4 | ||
2. | Aydın Yıldızspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 | ||
3. | Bergama Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | ||
4. | Aliağa Futbol AŞ | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | ||
5. | Ayvalıkgücü Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
6. | Salihli Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
7. | Sandıklıspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
8. | Sökespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
9. | Bigadiç Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | ||
10. | Bornova Yeşilova | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 | ||
11. | Gönen Belediyespor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 0 | ||
12. | Bolvadin Belediyespor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 | ||
13. | Manisa Sanayispor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 0 | ||
14. | Bölmespor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -7 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |