Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/10/2019 | 15:00 | Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı | Ayvalıkgücü Belediyespor | 1 - 0 | Salihli Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Adnan Menderes Stadı | Aydın Yıldızspor | 3 - 1 | Bornova Yeşilova | ||
13/10/2019 | 15:00 | Bigadiç 4 Eylül Stadı | Bigadiç Belediyespor | 0 - 1 | Sökespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Aliağa Petkim Sahası | Aliağa Futbol AŞ | 2 - 1 | Yunus Emre Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Bolvadin İlçe Stadı | Bolvadin Belediyespor | 3 - 1 | Bölmespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 2 - 0 | Gönen Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Ertuğrul Dilek Sahası | Manisa Sanayispor | 1 - 2 | Sandıklıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bergama Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 0 | 8 | 10 | ||
2. | Aydın Yıldızspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 10 | ||
3. | Aliağa Futbol AŞ | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 10 | ||
4. | Ayvalıkgücü Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 10 | ||
5. | Yunus Emre Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 7 | ||
6. | Salihli Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 7 | ||
7. | Sökespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 7 | ||
8. | Sandıklıspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 7 | ||
9. | Bornova Yeşilova | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 4 | ||
10. | Bigadiç Belediyespor | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 5 | 1 | 3 | ||
11. | Bolvadin Belediyespor | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 7 | -2 | 3 | ||
12. | Manisa Sanayispor | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 1 | ||
13. | Gönen Belediyespor | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 0 | ||
14. | Bölmespor | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | -10 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |