Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/09/2022 | 15:30 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 1 | 1461 Trabzon FK | ||
10/09/2022 | 16:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Futbol SK | 1 - 1 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
10/09/2022 | 16:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 0 | Sarıyer | ||
10/09/2022 | 16:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 0 - 0 | Bucaspor 1928 | ||
10/09/2022 | 16:30 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 3 - 0 | Adıyaman FK | ||
10/09/2022 | 16:30 | Derince İlçe Stadı | Kocaelispor | 0 - 0 | Serik Belediyespor | ||
10/09/2022 | 17:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 1 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
10/09/2022 | 18:00 | Diyarbakır Stadyumu | Diyarbekirspor | 2 - 2 | Pazarspor | ||
10/09/2022 | 19:00 | Yeni Hatay Stadyumu | İskenderunspor AŞ | 2 - 1 | Fethiyespor | ||
10/09/2022 | 19:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 1 - 1 | Balıkesirspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 9 | ||
2. | Zonguldak Kömürspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 7 | ||
3. | Kocaelispor | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7 | ||
4. | Karacabey Belediyespor | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | ||
5. | 1461 Trabzon FK | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
6. | Ankara Demirspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
7. | Bucaspor 1928 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
8. | Sarıyer | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
9. | Vefa Group Vanspor FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
10. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
11. | Fethiyespor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3 | ||
12. | Serik Belediyespor * | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2 | ||
14. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2 | ||
15. | Kırşehir Futbol SK | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | ||
16. | Balıkesirspor * | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | ||
17. | GMG Kastamonuspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
18. | Pazarspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1 | ||
20. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7 | -7 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |