Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
06/01/2021 | 13:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 2 - 0 | Ankara Demirspor | ||
06/01/2021 | 13:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 1 - 2 | İnegölspor | ||
06/01/2021 | 13:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 1 - 0 | Kocaelispor | ||
06/01/2021 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 5 - 3 | Sancaktepe FK | ||
06/01/2021 | 13:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 1 - 1 | Ahlatcı Çorum FK | ||
06/01/2021 | 13:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 1 - 2 | Hes İlaç Afyonspor | ||
06/01/2021 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 0 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
06/01/2021 | 13:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 2 - 1 | Niğde Anadolu FK | ||
06/01/2021 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 2 - 2 | Ergene Velimeşespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 18 | 15 | 3 | 0 | 56 | 14 | 42 | 48 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 18 | 11 | 4 | 3 | 37 | 16 | 21 | 37 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 18 | 10 | 6 | 2 | 33 | 17 | 16 | 36 | ||
4. | Sarıyer | 18 | 9 | 8 | 1 | 26 | 8 | 18 | 35 | ||
5. | Uşakspor A.Ş. | 18 | 9 | 6 | 3 | 33 | 21 | 12 | 33 | ||
6. | Kocaelispor | 18 | 9 | 5 | 4 | 22 | 16 | 6 | 32 | ||
7. | Amed Sportif Faaliyetler | 18 | 8 | 4 | 6 | 26 | 24 | 2 | 28 | ||
8. | Hes İlaç Afyonspor | 18 | 7 | 6 | 5 | 24 | 25 | -1 | 27 | ||
9. | Ahlatcı Çorum FK | 18 | 7 | 5 | 6 | 38 | 25 | 13 | 26 | ||
10. | Ankara Demirspor | 18 | 6 | 7 | 5 | 28 | 22 | 6 | 25 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 18 | 5 | 8 | 5 | 23 | 26 | -3 | 23 | ||
12. | Sancaktepe FK | 18 | 6 | 4 | 8 | 26 | 30 | -4 | 22 | ||
13. | İnegölspor | 18 | 4 | 6 | 8 | 21 | 27 | -6 | 18 | ||
14. | Zonguldak Kömürspor | 18 | 4 | 5 | 9 | 18 | 28 | -10 | 17 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 18 | 3 | 5 | 10 | 21 | 38 | -17 | 14 | ||
16. | Niğde Anadolu FK | 18 | 2 | 7 | 9 | 14 | 30 | -16 | 13 | ||
17. | Hacettepe | 18 | 2 | 3 | 13 | 12 | 32 | -20 | 9 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 18 | 3 | 3 | 12 | 19 | 42 | -23 | 9 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 18 | 1 | 5 | 12 | 16 | 52 | -36 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |