Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/02/2021 | 13:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 2 - 1 | Zonguldak Kömürspor | ||
14/02/2021 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 3 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
14/02/2021 | 13:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 0 - 2 | Manisa FK | ||
14/02/2021 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 0 - 0 | 1461 Trabzon FK | ||
14/02/2021 | 13:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 0 - 1 | Ahlatcı Çorum FK | ||
14/02/2021 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 2 - 0 | Uşakspor A.Ş. | ||
14/02/2021 | 13:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 0 - 2 | Sarıyer | ||
28/02/2021 | 13:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 3 | Hacettepe | ||
28/02/2021 | 13:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 1 - 1 | Gümüşhanespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 22 | 18 | 4 | 0 | 62 | 15 | 47 | 58 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 22 | 12 | 6 | 4 | 47 | 20 | 27 | 42 | ||
3. | Sarıyer | 22 | 10 | 9 | 3 | 29 | 14 | 15 | 39 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 21 | 10 | 8 | 3 | 34 | 19 | 15 | 38 | ||
5. | Kocaelispor | 21 | 11 | 5 | 5 | 26 | 18 | 8 | 38 | ||
6. | Ankara Demirspor | 22 | 10 | 7 | 5 | 35 | 23 | 12 | 37 | ||
7. | Uşakspor A.Ş. | 22 | 10 | 7 | 5 | 37 | 29 | 8 | 37 | ||
8. | Amed Sportif Faaliyetler | 22 | 10 | 5 | 7 | 33 | 29 | 4 | 35 | ||
9. | Hes İlaç Afyonspor | 22 | 9 | 7 | 6 | 30 | 28 | 2 | 34 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 21 | 8 | 5 | 8 | 39 | 27 | 12 | 29 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 21 | 6 | 9 | 6 | 26 | 30 | -4 | 27 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 22 | 5 | 7 | 10 | 23 | 33 | -10 | 22 | ||
13. | Sancaktepe FK | 22 | 6 | 4 | 12 | 26 | 42 | -16 | 22 | ||
14. | İnegölspor | 22 | 4 | 8 | 10 | 23 | 32 | -9 | 20 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 22 | 3 | 9 | 10 | 27 | 44 | -17 | 18 | ||
16. | Hacettepe | 22 | 4 | 4 | 14 | 18 | 34 | -16 | 16 | ||
17. | Niğde Anadolu FK | 22 | 2 | 8 | 12 | 15 | 36 | -21 | 14 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 22 | 4 | 5 | 13 | 22 | 46 | -24 | 14 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 22 | 4 | 5 | 13 | 22 | 55 | -33 | 14 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |