Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
28/04/2021 | 15:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 0 | Kahramanmaraşspor | ||
28/04/2021 | 15:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 1 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
28/04/2021 | 15:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 4 - 1 | Hacettepe | ||
28/04/2021 | 15:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 2 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
28/04/2021 | 15:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 6 - 0 | Gümüşhanespor | ||
28/04/2021 | 15:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 1 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
28/04/2021 | 15:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 2 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
28/04/2021 | 15:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 1 - 3 | 1461 Trabzon FK | ||
28/04/2021 | 15:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 2 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 35 | 24 | 11 | 0 | 84 | 22 | 62 | 83 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 34 | 19 | 11 | 4 | 76 | 33 | 43 | 68 | ||
3. | Kocaelispor | 34 | 18 | 8 | 8 | 51 | 30 | 21 | 62 | ||
4. | Ankara Demirspor | 34 | 17 | 11 | 6 | 53 | 33 | 20 | 62 | ||
5. | Sarıyer | 34 | 16 | 11 | 7 | 51 | 33 | 18 | 59 | ||
6. | Anagold 24 Erzincanspor | 34 | 15 | 11 | 8 | 46 | 31 | 15 | 56 | ||
7. | Uşakspor A.Ş. | 34 | 15 | 9 | 10 | 53 | 39 | 14 | 54 | ||
8. | Hes İlaç Afyonspor | 34 | 14 | 12 | 8 | 51 | 44 | 7 | 54 | ||
9. | Amed Sportif Faaliyetler | 35 | 16 | 6 | 13 | 48 | 45 | 3 | 54 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 34 | 15 | 8 | 11 | 61 | 36 | 25 | 53 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 34 | 8 | 10 | 16 | 39 | 58 | -19 | 34 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 34 | 7 | 12 | 15 | 29 | 45 | -16 | 33 | ||
13. | Niğde Anadolu FK | 34 | 7 | 11 | 16 | 32 | 52 | -20 | 32 | ||
14. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 34 | 9 | 8 | 17 | 39 | 68 | -29 | 32 | ||
15. | İnegölspor | 34 | 6 | 13 | 15 | 36 | 50 | -14 | 31 | ||
16. | Ergene Velimeşespor | 34 | 6 | 12 | 16 | 40 | 66 | -26 | 30 | ||
17. | Gümüşhanespor * | 34 | 8 | 6 | 20 | 35 | 74 | -39 | 27 | ||
18. | Sancaktepe FK | 34 | 7 | 5 | 22 | 33 | 71 | -38 | 26 | ||
19. | Hacettepe | 34 | 6 | 7 | 21 | 26 | 53 | -27 | 25 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |