Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/10/2020 | 14:30 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 1 - 1 | Kahramanmaraşspor | ||
10/10/2020 | 14:30 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 1 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
10/10/2020 | 14:30 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 3 - 3 | Ergene Velimeşespor | ||
10/10/2020 | 15:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 0 - 2 | Ankara Demirspor | ||
10/10/2020 | 15:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 0 - 1 | Sancaktepe FK | ||
10/10/2020 | 15:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 1 - 1 | Hes İlaç Afyonspor | ||
10/10/2020 | 15:30 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 5 - 1 | İnegölspor | ||
10/10/2020 | 15:30 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 3 - 0 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
10/10/2020 | 15:30 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 3 - 0 | Niğde Anadolu FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 3 | 15 | 12 | ||
2. | Uşakspor A.Ş. | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 10 | ||
3. | Ankara Demirspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 3 | 8 | 9 | ||
4. | Sancaktepe FK | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 1 | 9 | 8 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 7 | ||
6. | 1461 Trabzon FK | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 | ||
7. | Sarıyer | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 | ||
8. | Zonguldak Kömürspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 5 | ||
9. | Hes İlaç Afyonspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 5 | ||
10. | Hacettepe | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 4 | ||
11. | Kocaelispor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 4 | ||
12. | Niğde Anadolu FK | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4 | ||
13. | Amed Sportif Faaliyetler | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | ||
14. | Kahramanmaraşspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2 | ||
16. | İnegölspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2 | ||
17. | Gümüşhanespor * | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1 | ||
18. | Ahlatcı Çorum FK | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 1 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 18 | -16 | -2 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |