Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur - 2021/22

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
30/11/2021 13:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Forma Royal Hastanesi Bandırmaspor 5 - 0 Şanlıurfaspor Forma
30/11/2021 13:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Forma Kasımpaşa 5 - 0 Başkent Üni Alanya Kestelspor Forma
30/11/2021 14:00 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Forma İstanbulspor 2 - 3 Afjet Afyonspor Forma
30/11/2021 14:00 Eryaman Stadyumu Forma Gençlerbirliği 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 4 (p)
Mardin 1969 Spor Forma
30/11/2021 15:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Forma Altay 4 - 2 Manisa FK Forma
30/11/2021 15:00 Bitci Timsah Park Forma Bursaspor 1 - 1
2 - 1 (u)
Kırşehir Belediyespor Forma
30/11/2021 17:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı Forma Medipol Başakşehir FK 1 - 1
1 - 1 (u)
1 - 3 (p)
Bodrumspor Forma
30/11/2021 19:00 Yeni Adana Stadyumu Forma Adana Demirspor 5 - 0 Serik Belediyespor Forma
30/11/2021 21:00 Antalya Stadyumu Forma Fraport-Tav Antalyaspor 4 - 0 Amed Sportif Faaliyetler Forma
01/12/2021 13:00 Çaykur Didi Stadı Forma Çaykur Rizespor 0 - 1 Ankaraspor Forma
01/12/2021 14:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Beypiliç Boluspor 4 - 2 52 Orduspor FK Forma
01/12/2021 14:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Forma Yılport Samsunspor 4 - 0 Uşakspor A.Ş. Forma
01/12/2021 14:00 Denizli Atatürk Stadı Forma Altaş Denizlispor 3 - 0 Ağrı 1970 Spor Forma
01/12/2021 14:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Forma Altınordu 1 - 3 68 Aksaray Belediyespor Forma
01/12/2021 15:00 Yeni Adana Stadyumu Forma Adanaspor 1 - 2 Kocaelispor Forma
01/12/2021 15:00 Vefa Stadı Forma Vavacars Fatih Karagümrük 2 - 0 Sarıyer Forma
01/12/2021 17:00 Bahçeşehir Okulları Stadı Forma Aytemiz Alanyaspor 6 - 0 Osmaniyespor FK Forma
01/12/2021 19:00 Kadir Has Stadı Forma Yukatel Kayserispor 4 - 0 Alagöz Holding Iğdır FK Forma
01/12/2021 21:00 Yeni Hatay Stadyumu Forma Atakaş Hatayspor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)
Eyüpspor Forma
02/12/2021 13:00 Ümraniye İlçe Stadı Forma Bereket Sigorta Ümraniyespor 3 - 2 Arnavutköy Belediyespor Forma
02/12/2021 13:00 Çotanak Spor Kompleksi Forma GZT Giresunspor 4 - 2 Ankara Demirspor Forma
02/12/2021 14:00 Menemen İlçe Stadı Forma Nasadoge Menemenspor 3 - 0 Hekimoğlu Trabzon Forma
02/12/2021 15:00 Eryaman Stadyumu Forma MKE Ankaragücü 3 - 0 Nazilli Belediyespor Forma
02/12/2021 15:00 Yeni Malatya Stadyumu Forma Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 0 - 0
3 - 1 (u)
Akhisarspor Forma
02/12/2021 17:00 Gürsel Aksel Stadı Forma Göztepe 5 - 0 Kahta 02 Spor Forma
02/12/2021 19:00 Konya Büyükşehir Belediye Stadı Forma İttifak Holding Konyaspor 3 - 1 Silahtaroğlu Vanspor FK Forma
02/12/2021 21:00 Kalyon Stadyumu Forma Gaziantep FK 3 - 1 Sakaryaspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design