Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/02/2024 | 14:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | 1 - 2 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
04/02/2024 | 14:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 0 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
04/02/2024 | 14:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 3 | Isparta 32 Spor | ||
04/02/2024 | 14:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | 1 - 1 | Fethiyespor | ||
04/02/2024 | 14:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 3 - 4 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
04/02/2024 | 14:00 | Kırıkhan İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 2 - 3 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
04/02/2024 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 7 | Belediye Derincespor | ||
04/02/2024 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 2 | Karaman FK | ||
04/02/2024 | 14:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 0 | İnegölspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Alagöz Holding Iğdır FK | 23 | 15 | 6 | 2 | 37 | 13 | 24 | 51 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 22 | 14 | 5 | 3 | 39 | 19 | 20 | 47 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 23 | 13 | 8 | 2 | 36 | 17 | 19 | 47 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 23 | 12 | 6 | 5 | 35 | 20 | 15 | 42 | ||
5. | Isparta 32 Spor | 23 | 14 | 0 | 9 | 31 | 26 | 5 | 42 | ||
6. | Menemen FK | 23 | 11 | 6 | 6 | 36 | 30 | 6 | 39 | ||
7. | İskenderunspor AŞ | 22 | 12 | 2 | 8 | 42 | 30 | 12 | 38 | ||
8. | Somaspor | 23 | 10 | 6 | 7 | 28 | 25 | 3 | 36 | ||
9. | İnegölspor | 22 | 9 | 5 | 8 | 32 | 29 | 3 | 32 | ||
10. | Karaman FK | 23 | 8 | 7 | 8 | 25 | 25 | 0 | 31 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 23 | 7 | 7 | 9 | 18 | 19 | -1 | 28 | ||
12. | Etimesgut Belediyespor | 23 | 7 | 4 | 12 | 14 | 24 | -10 | 25 | ||
13. | Düzce Cam Düzcespor | 23 | 6 | 7 | 10 | 29 | 42 | -13 | 25 | ||
14. | Fethiyespor | 22 | 5 | 8 | 9 | 26 | 32 | -6 | 23 | ||
15. | Sarıyer | 23 | 6 | 5 | 12 | 31 | 39 | -8 | 23 | ||
16. | Belediye Derincespor | 23 | 5 | 7 | 11 | 21 | 24 | -3 | 22 | ||
17. | Denizlispor | 23 | 5 | 6 | 12 | 23 | 33 | -10 | 21 | ||
18. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 23 | 3 | 9 | 11 | 24 | 33 | -9 | 18 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 22 | 1 | 2 | 19 | 10 | 57 | -47 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |