Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/03/2024 | 14:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 2 - 1 | Somaspor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 2 - 3 | Isparta 32 Spor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 3 - 1 | Etimesgut Belediyespor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 0 - 0 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
10/03/2024 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 5 - 1 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Kırıkhan İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 2 - 2 | Fethiyespor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 6 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 3 - 0 | İnegölspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Amed Sportif Faaliyetler | 28 | 18 | 8 | 2 | 57 | 19 | 38 | 62 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 28 | 18 | 7 | 3 | 46 | 22 | 24 | 61 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 28 | 16 | 8 | 4 | 42 | 20 | 22 | 56 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 29 | 16 | 7 | 6 | 46 | 25 | 21 | 55 | ||
5. | İskenderunspor AŞ | 28 | 15 | 4 | 9 | 53 | 38 | 15 | 49 | ||
6. | Isparta 32 Spor | 29 | 16 | 1 | 12 | 36 | 35 | 1 | 49 | ||
7. | Menemen FK | 28 | 14 | 6 | 8 | 44 | 34 | 10 | 48 | ||
8. | İnegölspor | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 | 38 | 1 | 39 | ||
9. | 68 Aksaray Belediyespor | 29 | 10 | 8 | 11 | 24 | 22 | 2 | 38 | ||
10. | Karaman FK | 28 | 10 | 8 | 10 | 34 | 34 | 0 | 38 | ||
11. | Somaspor | 28 | 10 | 7 | 11 | 31 | 34 | -3 | 37 | ||
12. | Fethiyespor | 28 | 8 | 11 | 9 | 34 | 37 | -3 | 35 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 29 | 10 | 4 | 15 | 18 | 29 | -11 | 34 | ||
14. | Düzce Cam Düzcespor | 29 | 7 | 9 | 13 | 33 | 49 | -16 | 30 | ||
15. | Sarıyer | 29 | 7 | 8 | 14 | 33 | 42 | -9 | 29 | ||
16. | Belediye Derincespor | 28 | 7 | 7 | 14 | 27 | 30 | -3 | 28 | ||
17. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 29 | 6 | 9 | 14 | 32 | 41 | -9 | 27 | ||
18. | Denizlispor | 29 | 7 | 6 | 16 | 29 | 43 | -14 | 27 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 28 | 1 | 2 | 25 | 11 | 77 | -66 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |