Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
24/03/2024 | 14:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 2 | Somaspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 2 - 1 | Etimesgut Belediyespor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 4 - 1 | Fethiyespor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 0 - 1 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı S | Sarıyer | 2 - 4 | Menemen FK | ||
24/03/2024 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 4 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Kırıkhan İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 0 - 3 | GMG Kastamonuspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 1 | İnegölspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 1 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Amed Sportif Faaliyetler | 30 | 20 | 8 | 2 | 65 | 22 | 43 | 68 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 30 | 20 | 7 | 3 | 50 | 22 | 28 | 67 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 30 | 17 | 9 | 4 | 46 | 22 | 24 | 60 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 31 | 17 | 7 | 7 | 48 | 29 | 19 | 58 | ||
5. | Menemen FK | 30 | 16 | 6 | 8 | 51 | 37 | 14 | 54 | ||
6. | İskenderunspor AŞ | 30 | 15 | 4 | 11 | 53 | 42 | 11 | 49 | ||
7. | Isparta 32 Spor | 30 | 16 | 1 | 13 | 36 | 36 | 0 | 49 | ||
8. | İnegölspor | 30 | 13 | 6 | 11 | 41 | 38 | 3 | 45 | ||
9. | Somaspor | 30 | 11 | 8 | 11 | 34 | 35 | -1 | 41 | ||
10. | Karaman FK | 30 | 11 | 8 | 11 | 38 | 40 | -2 | 41 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 31 | 10 | 9 | 12 | 25 | 24 | 1 | 39 | ||
12. | Fethiyespor | 30 | 9 | 11 | 10 | 39 | 41 | -2 | 38 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 31 | 10 | 4 | 17 | 21 | 35 | -14 | 34 | ||
14. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 31 | 8 | 9 | 14 | 38 | 43 | -5 | 33 | ||
15. | Belediye Derincespor | 30 | 8 | 7 | 15 | 31 | 32 | -1 | 31 | ||
16. | Sarıyer | 31 | 7 | 9 | 15 | 36 | 47 | -11 | 30 | ||
17. | Düzce Cam Düzcespor | 31 | 7 | 9 | 15 | 34 | 54 | -20 | 30 | ||
18. | Denizlispor | 30 | 7 | 6 | 17 | 30 | 46 | -16 | 27 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 30 | 1 | 2 | 27 | 11 | 82 | -71 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |