Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/12/2022 | 14:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 2 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
10/12/2022 | 14:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 0 - 1 | Sapanca Gençlikspor | ||
10/12/2022 | 14:00 | Kepez Hasan Doğan Stadı | Kepezspor FK | 2 - 1 | Malatya Arguvanspor | ||
11/12/2022 | 14:00 | Tepecik Şenol Güneş Stadı | Büyükçekmece Tepecikspor | 1 - 0 | Akhisarspor | ||
11/12/2022 | 14:00 | Niğde Ömer Halisdemir Üni Sahası | Niğde Anadolu FK | 0 - 1 | Osmaniyespor FK | ||
11/12/2022 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 2 - 1 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
11/12/2022 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 1 - 1 | Efeler 09 Spor FK | ||
11/12/2022 | 14:00 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 1 - 0 | Bursa Yıldırımspor | ||
11/12/2022 | 14:00 | Muş Şehir Stadı | Muş 1984 Muşspor | 0 - 2 | Siirt İl Özel İdare |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 68 Aksaray Belediyespor | 16 | 9 | 6 | 1 | 20 | 12 | 8 | 33 | ||
2. | Kepezspor FK | 16 | 9 | 5 | 2 | 22 | 11 | 11 | 32 | ||
3. | Güneş Holding Çankaya FK | 16 | 7 | 8 | 1 | 26 | 12 | 14 | 29 | ||
4. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 17 | 7 | 6 | 4 | 22 | 16 | 6 | 27 | ||
5. | Efeler 09 Spor FK | 16 | 5 | 9 | 2 | 23 | 13 | 10 | 24 | ||
6. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 16 | 6 | 5 | 5 | 26 | 17 | 9 | 23 | ||
7. | Sapanca Gençlikspor | 16 | 6 | 5 | 5 | 20 | 19 | 1 | 23 | ||
8. | Büyükçekmece Tepecikspor | 16 | 6 | 3 | 7 | 17 | 22 | -5 | 21 | ||
9. | Bergama Belediyespor | 16 | 5 | 5 | 6 | 18 | 19 | -1 | 20 | ||
10. | Artvin Hopaspor | 16 | 5 | 5 | 6 | 17 | 22 | -5 | 20 | ||
11. | Siirt İl Özel İdare | 16 | 3 | 10 | 3 | 12 | 13 | -1 | 19 | ||
12. | Bursa Yıldırımspor | 16 | 4 | 6 | 6 | 13 | 16 | -3 | 18 | ||
13. | Muş 1984 Muşspor | 16 | 5 | 3 | 8 | 12 | 17 | -5 | 18 | ||
14. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 17 | 3 | 9 | 5 | 17 | 23 | -6 | 18 | ||
15. | Fatsa Belediyespor | 16 | 3 | 8 | 5 | 21 | 21 | 0 | 17 | ||
16. | Akhisarspor | 16 | 2 | 8 | 6 | 10 | 16 | -6 | 14 | ||
17. | Merkür Jet Erbaaspor | 16 | 3 | 5 | 8 | 18 | 28 | -10 | 14 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 16 | 1 | 4 | 11 | 9 | 32 | -23 | 7 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |